Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


Pasaulis
G 20 INDIJA
JAV pasirengusios kompromisams G 20 viršūnių susitikime
JAV vyriausybė prieš G 20 viršūnių susitikimą Indijoje pažymėjo, kad sieks bendro baigiamojo pareiškimo. „Esame pasirengę kompromisui daugeliu ginčytinų klausimų, kad
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Penktadienio kaleidoskopas: sudėtinga padėtis Bachmute, A. Beliackio teismas ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių kovo 3-iosios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga.
Pasaulis
G 20
JAV derybose su Rusija J. Borrellis mato „nedidelį pagerėjimą“
Europos Sąjungos (ES) užsienio politikos vadovas Josepas Borrellis penktadienį sakė matantis „nedidelį pagerėjimą“ diplomatijoje su Maskva, kai per Didžiojo dvidešimtuko (G 20) šalių susitikimą įvyko retos JAV ir Rusijos derybos.
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Ketvirtadienio kaleidoskopas: G 20 susitikimas, „Grigeo“ taikos paieškos ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių kovo 2-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga.
Pasaulis
G 20
A. Blinkenas pirmą kartą nuo karo pradžios susitiko su Rusijos diplomatijos vadovu
JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas ketvirtadienį Naujajame Delyje vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G 20) susitikimo kuluaruose trumpai susitiko su Rusijos užsienio reikalų ministru Sergejumi Lavrovu, pranešė JAV pareigūnas.
Pasaulis
G 20
Indijos premjeras G 20 susitikime, kuriame dominuoja Ukraina, ragina siekti vienybės
Indijos ministras pirmininkas Narendra Modi ketvirtadienį paragino Didžiojo dvidešimtuko (G 20) šalis įveikti nesutarimus dėl Ukrainos, o susitikimo Naujajame Delyje atidaryme pareiškė, kad pasaulinis valdymas „žlugo“.
Pasaulis
G 20
Indonezijos lyderis: derybos dėl G 20 deklaracijos buvo „labai sunkios“
Indonezijos prezidentas trečiadienį sakė, kad derybos dėl bendros Didžiojo dvidešimtuko (G 20) viršūnių susitikimo deklaracijos buvo labai sunkios, tačiau pasveikino lyderių susitarimą.
Sportas
G 20
G 20: karas Ukrainoje kenkia pasaulio ekonomikai
Didžiojo dvidešimtuko (G 20) šalys trečiadienį pareiškė, kad karas Ukrainoje kenkia pasaulio ekonomikai ir perspėjo nemėginti panaudoti branduolinio ginklo konflikte bei negrasinti juo, teigiama galutiniame grupės pareiškime, dėl kurio formuluotės susitarė lyderiai.
Pasaulis
RAKETOS SMŪGIAI LENKIJOJE
Po raketos smūgio Lenkijoje J. Bidenas ir sąjungininkai surengė skubias derybas
JAV prezidentas Joe Bidenas ir pagrindinių sąjungininkių lyderiai trečiadienį surengė skubias derybas po to, kai Lenkijos teritorijoje netoli sienos su Ukraina nukrito raketa, pranešė Baltieji rūmai.
Pasaulis
G 20
Rusija neigia pranešimus apie S. Lavrovo hospitalizaciją
Rusija pirmadienį „aukščiausio lygio melagiena“ pavadino pranešimus, kad užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas buvo paguldytas į ligoninę Indonezijoje, kur vyks Didžiojo dvidešimtuko (G 20) viršūnių susitikimas.
Pasaulis
G 20
Po sprogimo Stambule R. T. Erdoganas atvyko į Indonezijos G 20 susitikimą
Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pirmadienį atskrido į Balio salą Indonezijoje dalyvauti Didžiojo dvidešimtuko (G 20) viršūnių susitikime, praėjus kelioms valandoms po to, kai jo gimtąjį Stambulą sukrėtė sprogimas, dėl kurio valdžia apkaltino kurdų separatistus.
ŽYMA
G 20