Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


Verslas
TURIZMAS
Vilniuje užsienio turistų padaugėjo, bet priešpandeminis lygis dar nepasiektas
Pernai Vilniuje apsilankė penktadaliu daugiau turistų iš užsienio nei 2022 metais, o bendras sostinės svečių skaičius paaugo 12 proc., skelbia
Verslas
STARTUOLIŲ CENTRAS
Lietuvos startuolių ekosistema išlieka viena sparčiausiai augančių Vidurio ir Rytų Europoje
Nors 2023-ieji vis dar pasižymėjo ekonomikos neapibrėžtumu ir įtempta geopolitine situacija, „Dealroom“ duomenimis, Lietuvos startuolių ekosistema su trimis vienaragiais stabiliai stiebiasi toliau ir yra viena lyderiaujančių Vidurio ir Rytų Europoje, skelbia Inovacijų agentūra.
Kultūra
SOSTINĖ
Patvirtintas Vilniaus 700 metų jubiliejaus planas: vyks parodos, diskusijos
Vyriausybė trečiadienį patvirtino Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų metų minėjimo 2023 metais planą, pagal jį planuojama surengti parodas, diskusijas, muzikinius projektus.
Verslas
MIESTŲ RINKODARA
Sukurta nauja reklamos kampanija Vilniui užsienyje pristatyti
Pirmadienį pradėta nauja reklamos kampanija pristatyti Vilniui užsienyje – „Vilnius – nuostabus, kur bebūtų“ (angl. „Vilnius – amazing wherever you think it is“).
IQ Tema
Kreipimasis į turistus iš Lenkijos: laukiame dažniau
Lenkai pagal į Lietuvą atvykstančių turistų skaičių yra ketvirti. Būtina privilioti daugiau.
IT ir transportas
Sostinėje išbandoma automobilių vietų valdymo sistema
Vilniuje pradedamas automobilių stovėjimo vietų valdymo projektas. Tris mėnesius – nuo rugpjūčio iki lapkričio – truksiančio bandomojo projekto metu Vilniaus centre – A.Tumėno ir Gynėjų gatvėse, bus atliekami išmaniojo automobilių stovėjimo valdymo sprendimų bandymai.
Verslas
Pasišaipęs iš Vilniaus savireklamos, Kaunas giriasi pats
Kaunas yra atsipalaidavęs, bet tuo pačiu – pilnas žmonių ir veiksmo miestas. Tokią žinutę turistams siunčia Kauno miesto savivaldybė, paviešinusi įvaizdinį vaizdo klipą, į Lietuvos sostinę vykstančius žmones kviečiantį prieš tai užsukti į Kauną.
Aktualijos
Iš „Go Vilnius“ atleistas Darius Udrys šį sprendimą skundžia teismui
Liepos pradžioje agentūros „Go Vilnius“ vadovo posto netekęs Darius Udrys teigia, kad jį atleidęs miesto meras Remigijus Šimašius rėmėsi ne įmonės rezultatais, o pasisakymais socialiniuose tinkluose.
Aktualijos
Atleistas „Go Vilnius“ vadovas mano, kad sprendimas galėjo būti politizuotas
Agentūros „Go Vilnius“ vadovas Darius Udrys vadovo poste išdirbo tik metus – miesto meras Remigijus Šimašius nusprendė jį atleisti iš pareigų.
ŽYMA
GO VILNIUS