Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, birželio 13 d.


Pasaulis
CENTRINĖ AMERIKA
Kas vyksta Haityje? Kriminalinės gaujos kelia chaosą ir veda šalį prie humanitarinės krizės
Kai vasario pabaigoje Haičio premjeras ir prezidentas Arielis Henry išvyko į Keniją pasirašyti susitarimo dėl Kenijos vadovaujamų tarptautinių pajėgų dislokavimo Haityje siekiant suvaldyti siautėjančias gaujas, jis veikiausiai nesitikėjo, kad grįžti namo taip ir nepavyks. Per tą laiką, kol valstybės vadovas buvo išvykęs, tarpusavyje kovojusios gaujos susivienijo ir, siekdamos nuversti valdžią, pradėjo masinį šalies niokojimą ir chaoso skleidimą.
Pasaulis
KARIBAI
Haitis dėl įsibėgėjančios ekonomikos krizės atideda mokslo metų pradžią
Haičio valdžia vienu mėnesiu atideda mokslo metų pradžią, šioje Karibų šalyje prasidėjus ekonomikos krizei, nulėmusiai degalų stygių ir spartų kainų
Temos
MIGRANTO IŠ HAIČIO ISTORIJA
Haitis: sudužusių vilčių klubas
Amerikiečiai su migrantais elgėsi kaip su gyvuliais. O paskui deportavo į Haitį. Kodėl Gerome’as Louisas buvo išsiųstas į valstybę be įstatymų? Aiškinosi Jessica Obert.
Pasaulis
IMIGRACIJA
JAV pradėjo masiškai iš Teksaso siųsti haitiečius migrantus
Šimtai haitiečių migrantų, atvykusių į JAV ir apsistojusių vienoje stovykloje Teksaso pasienyje, sekmadienį buvo pradėti siųsti atgal į jų tėvynę, o kitiems buvo neleista kirsti sienos iš Meksikos pusės.
Pasaulis
JAV
Po stichinių nelaimių ir užsitęsusios politinės suirutės Haityje Teksasą užplūdo per 10 tūkst. migrantų
Teksaso Del Rijuso meras penktadienį paskelbė nepaprastąją padėtį, šį pasienio miestą užplūdus daugiau kaip 10 tūkst. dokumentų neturinčių migrantų, kurių
ŽYMA
HAITIS