Meniu
Prenumerata

antradienis, gruodžio 5 d.


Pasaulis
ŽINIASKLAIDA
A. Cooper: „Mes praradome JAV prezidentą kaip žodžio laisvės lyderį“
Žiniasklaidos priemonės deda nemenkas pastangas, siekdamos atremti melagingų naujienų antpuolį, įsitikinusi žurnalistė, JAV Kolumbijos universiteto dėstytoja Ann Cooper. IQ apžvalgininkė Kotryna Tamkutė aiškinosi, kaip žiniasklaidos kasdienybę apsunkina JAV ir Rusijos valstybių lyderiai?
Temos
Rutina lėkštėje: kodėl kasryt valgome tą patį?
Kiekviena šalis turi savo pusryčius. Tačiau, kaip pastebi Josie Delap, pastaruoju metu pirmasis dienos valgis ima nebepaisyti valstybių sienų.
Komentarai
Piliečio alga – misija (ne)įmanoma
Nepaisant regione tvyrančio euroskepticizmo, Lietuvos gyventojai yra vieni optimistiškiausių europiečių Europos Sąjungos atžvilgiu. Vos keletui ekspertų ir nevyriausybinių organizacijų pradėjus kalbėti apie naują šiuolaikinių skurdo ir atskirties problemų sprendimo būdą – vadinamąsias bazines pajamas, mūsų visuomenė jau palankiausiai regione vertina šią gana teorinę naujovę.
Komentarai
Rusijos prezidento rinkimai – politinis teatras, vertas įdėmaus žvilgsnio
Rusijoje šiemet vyks prezidento rinkimai, tiesa?
Aktualijos
Didėja virš D. Trumpo susitelkusi politinė audra
JAV prezidento Donaldo Trumpo vyriausiasis antradienį sūnus paviešino savo elektroninius laiškus, kuriuose sakė, kad jam „labai patiktų" iš Maskvos gauti skandalingos informacijos apie demokratų kandidatę Hillary Clinton.
Aktualijos
Lygesnė už lygius
JAV ir pasauliui Hillary Clinton pergalė prezidento rinkimuose neabejotinai būtų geresnis ir saugesnis scenarijus, tačiau ji tikrai nėra tobula politikė.
Aktualijos
Nieko asmeniško, tik politika
Kandidatai į JAV vadovus pasirinko būsimus viceprezidentus. Kodėl būtent juos ir kaip tai gali nulemti rinkimų rezultatus?
Aktualijos
Šeimos vertybės
Rinkimų kampaniją Donaldas Trumpas organizuoja kaip šeimos verslą.
Aktualijos
Misija – sustabdyti Donaldą
JAV politiką sukrėtęs Donaldo Trumpo iškilimas ir didžiulis Hillary Clinton nepopuliarumas verčia galvoti apie blogiausią scenarijų – D. Trumpo išrinkimą. Tai gali paplauti pačius JAV demokratijos pamatus. Tokiu atveju visos viltys bus dedamos į ilgametę šalies „stabdžių ir atsvarų“ sistemą.
Komentarai
Gailesčio balsai
Šį rudenį vyks dveji Lietuvai aktualūs rinkimai, neskaitant Dūmos Rusijoje, kurių baigtis daugmaž surežisuota. Spalį naujojo Seimo sudėtį galėsime lemti
Aktualijos
Persekiojantis šešėlis
Federalinis tyrimų biuras (FTB) rekomendavo neteikti oficialių kaltinimų Hillary Clinton dėl aplaidaus požiūrio į įslaptintus duomenis. Tačiau šis skandalas dominuos prasidedančioje rinkimų kovoje.
ŽYMA
HILLARY CLINTON