Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 1 d.


Komentarai
RUSIJA IR BALTIJOS ŠALYS
Povandeninis sabotažas – naujausias Rusijos ginklas
„Nė negalvokite apie tai“ yra sėkmingo atgrasymo žinutė. Įvairiausios atakos gali būti įmanomos, tačiau esant tikrumui dėl baudžiamojo atsako jos
IT ir transportas
INFRASTRUKTŪRA
Privačių kelių galimybė Lietuvoje vertinama teigiamai, tačiau abejojama, ar jų galėtų būti daug
Lietuvoje tęsiasi kalbos dėl galimybių pritraukti papildomą finansavimą kelių infrastruktūrai. Seimo opozicija ir asociacijų atstovai ragina Vyriausybę numatyti didesnį finansavimą
Aktualijos
NATO VIRŠŪNIŲ SUSITIKIMAS
V. Benkunskas: NATO viršūnių susitikimui Vilniuje suplanuoti infrastruktūros darbai yra baigti
Kitą savaitę vyksiančiam NATO viršūnių susitikimui sostinėje suplanuoti infrastruktūros darbai yra baigti, nuo sekmadienio bus pradedami įrengti apribojimai senamiestyje, sako Vilniaus meras Valdas Benkunskas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Rusai smogė Ukrainos Zaporižios miesto infrastruktūrai, gyvenamiesiems namams
Rusai ketvirtadienio naktį vėl smogė Ukrainos pietuose esančiam Zaporižios miestui, kur apgadinta infrastruktūros objektų ir gyvenamųjų namų, pranešė ukrainiečių pareigūnai.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Putinas žada daugiau smūgių Ukrainos energetikos infrastruktūrai
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį pažadėjo ir toliau daužyti Ukrainos energetikos tinklus, nepaisant pasipiktinimo sistemingais išpuoliais, dėl kurių prasidėjus žiemai milijonai žmonių atsidūrė šaltyje ir tamsoje.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: dėl Rusijos smūgių Ukrainoje be elektros liko 4,5 mln. žmonių
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ketvirtadienį pareiškė, kad dėl Rusijos vykdomų veiksmų prieš Ukrainos energijos tinklus be elektros liko apie 4,5 mln. žmonių.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Kyjivas: Ukrainai atkovojus daugiau teritorijos, Rusija smogė elektros tinklams
Ukrainiečių kariuomenė pirmadienį pranešė, kad per pastarąją parą atkovojo daugiau kaip 20 gyvenviečių, tęsiantis plataus masto kontrpuolimui.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Karo žala Ukrainos infrastruktūrai viršijo 100 mlrd. JAV dolerių
Bendra tiesioginė žala Ukrainos ekonomikai dėl gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų bei infrastruktūros sugadinimo ir sunaikinimo gegužės 25-ąją siekė apytikriai 105,5 mlrd. JAV dolerių, per savaitę išaugusi daugiau kaip 8 mlrd. dolerių, rodo Kyjivo ekonomikos mokyklos karo žalos tyrimų „Rusija sumokės“ naujausi duomenys.
NT ir energetika
NT RINKA
NT plėtotojai apie Vilniaus bendrąjį planą: vertina teigiamai, bet mato ir trūkumų
Vilniaus valdžiai netrukus ketinant patvirtinti naują 15 metų trukmės miesto bendrąjį planą, nekilnojamojo turto rinkos žaidėjai tikisi kuo spartesnio jo įsigaliojimo, tačiau kartu abejoja, ar institucijos yra pasirengusios tinkamai jį įgyvendinti. BNS kalbinti NT įmonių atstovai mato ir plano trūkumų, pavyzdžiui, per didelis infrastruktūros mokestis, mažinamas miesto centro užstatymo intensyvumas.  
Pasaulis
GYNYBA
ES leis JAV, Kanadai ir Norvegijai prisidėti prie karinio mobilumo projekto
Europos Sąjunga ketvirtadienį planuoja suteikti JAV, Kanadai ir Norvegijai leidimą prisidėti prie vieno iš Bendrijos gynybos projekto, turinčio sudaryti sąlygas sparčiau perkelti karius ir karinę techniką tarp bloko šalių.
IQ Tema
ĮKALINIMO SĄLYGOS
Mano svajonių kalėjimas: ką pakeistų modernios kameros ir nauji metodai
Atsikratyti pokaryje suformuotos įkalinimo infrastruktūros būtų naudinga visiems: tiek kaliniams, tiek administracijai, tiek visuomenei Apie ryžtingą įkalinimo įstaigų pertvarką pradėta kalbėti
ŽYMA
INFRASTRUKTŪRA