Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gegužės 27 d.


Pasaulis
JAV RINKIMAI
D. Trumpas bankrutuoja?
Bankrotas ar teisininkų taktika? Buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trumpui gresia turto areštas po to, kai jo teisininkai pirmadienį pripažino, kad
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
Pirma mažytė pergalė prieš D. Trumpą
Šiokia tokia paguoda Donaldo Trumpo priešininkams. Jo varžovė Nikki Haley sekmadienį sostinėje Vašingtone vykusiuose Respublikonų partijos pirminiuose rinkimuose pelnė pirmąją
Pasaulis
KOVA DĖL BALTŲJŲ RŪMŲ
D. Trumpo pergalingas žygis prasideda? Ajova skelbia lenktynių dėl JAV respublikonų nominacijos startą
Tvyrant minusinei temperatūrai pirmadienį Ajovos valstijoje prasideda vadinamosios sueigos (angl. caucuses) – tai bus pirmas rimtas apklausose pirmaujančio Donaldo Trumpo
Pasaulis
JAV
J. Bidenas svarbiausiu kadencijos vidurio rinkimų klausimu kelia kovą dėl abortų
JAV prezidentas Joe Bidenas antradienį pažadėjo svarbiausiu savo prioritetu iškelti įstatymą dėl teisės į abortus visoje šalyje įtvirtinimo, jei demokratai laimės sunkią kadencijos vidurio rinkimų kovą.
Pasaulis
JAV RINKIMAI
„Twitter“ pažymėjo 300 tūkst. „galimai klaidinančių“ žinučių apie rinkimus
Socialinis tinklas „Twitter“ ketvirtadienį pranešė per dvi savaites pažymėjęs 300 tūkst. žinučių, susijusių su JAV prezidento rinkimais, kaip „galimai klaidinančias“, o tai yra 0,2 proc. su balsavimu susijusių įrašų.
Pasaulis
JAV PREZIDENTO RINKIMAI
J. Bidenas lenkia D. Trumpą esminėje Pensilvanijos valstijoje, bet rinkimų nugalėtoju nepasiskelbė
Demokratų kandidatas Joe Bidenas vėlai penktadienį pareiškė, kad jau ruošiasi perimti JAV prezidento pareigas, bet nepasiskelbė esąs šią savaitę įvykusių rinkimų, kuriuose varžėsi su dabartiniu šalies vadovu Donaldu Trumpu nugalėtoju.
Pasaulis
JAV RINKIMAI
Kovoje dėl Baltųjų rūmų kol kas pirmauja J. Bidenas
JAV ir toliau skaičiuojami rinkimų balsai. Paskutinėmis žiniomis, demokratas Joe Bidenas per antradienį vykusius JAV prezidento rinkimus užsitikrino pergalę svarbioje Viskonsino valstijoje, kurioje 2016 metais buvo laimėjęs dabar perrinkimo siekiantis Donaldas Trumpas.
Komentarai
AKCIJŲ RINKOS
Ką finansų rinkoms reikštų J. Bideno pergalė JAV prezidento rinkimuose?
Tarp ekonomiškai pirmaujančių demokratinių šalių JAV yra bene vienintelė, turinti tokias stiprias prezidento institucijai suteiktas galias, todėl nenuostabu, kad kiekvieni
Aktualijos
JAV RINKIMAI
D. Trumpas užsipuolė FTB direktorių dėl Rusijos kišimosi vertinimo
 JAV prezidentas Donaldas Trumpas penktadienį užsipuolė Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktorių Christopherį Wray, kad šis pabrėžia Rusijos ir dešiniųjų organizacijų pavojų Jungtinių Valstijų rinkimams, užuot sutelkęs dėmesį į Kiniją ir kairiojo sparno judėjimus.
Pasaulis
JAV RINKIMAI
D. Trumpas sutiko tapti Respublikonų partijos kandidatu
 JAV prezidentas Donaldas Trumpas ketvirtadienį sutiko tapti Respublikonų partijos kandidatu, sakydamas kalbą gausiam klausytojų būriui Baltuosiuose rūmuose, šalyje tvyrant įtampai dėl rasinės nelygybės ir koronaviruso pandemijos.
Pasaulis
JAV RINKIMAI
D. Trumpas: J. Bideno sprendimas į viceprezidento postą išrinkti moterį gali įžeisti vyrus
JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pareiškė, kad kai kurie vyrai gali pasijausti „įžeisti“ dėl jo varžovo demokrato Joe Bideno pažado savo kandidate į viceprezidento postą pasirinkti moterį.
IT ir transportas
SOCIALINIAI TINKLAI
„Twitter“ ir „Facebook“ imsis naujų žingsnių, kad užkirstų kelią manipuliuoti rinkėjais
Socialiniai tinklai „Twitter“ ir „Facebook“ ketvirtadienį pranešė, kad imsis naujų žingsnių, kad užkirstų kelią bandymams apgauti ar skaldyti rinkėjus, JAV artėjant prezidento rinkimams.
ŽYMA
JAV RINKIMAI