Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 17 d.


Pasaulis
ARMĖNIJA
Armėnijos premjeras sako sutikęs Maskvoje susitikti su Azerbaidžano lyderiu
Armėnijos ministras pirmininkas Nikolas Pašinianas ketvirtadienį sakė sutikęs su Rusijos pasiūlymu jam kitą savaitę Maskvoje susitikti su Azerbaidžano prezidentu Ilhamu
Pasaulis
KALNŲ KARABACHAS
Nauji susirėmimai Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje
Tarp Armėnijos ir Azerbaidžano pajėgų penktadienį kilo nauji susirėmimai pasienyje, pranešė Jerevanas. Apie tai pranešta praėjus dienai po to, kai dėl
Pasaulis
KALNŲ KARABACHAS
Armėnija ir Azerbaidžanas sutarė nenaudoti jėgos ginčui dėl Kalnų Karabacho išspręsti
Armėnija ir Azerbaidžanas pirmadienį po Rusijos tarpininkaujamų derybų bendrame pareiškime „susitarė nenaudoti jėgos“ ginčui dėl Kalnų Karabacho teritorijos išspręsti.
Pasaulis
KALNŲ KARABACHAS
Susirėmimų Armėnijos ir Azerbaidžano pasienyje aukų skaičius viršijo 170
Azerbaidžanas ketvirtadienį pranešė, kad 71 jo karys žuvo per pastarąsias dvi dienas vykusius įnirtingus susirėmimus pasienyje su Armėnija.
Pasaulis
KALNŲ KARABACHAS
Prie Armėnijos ir Azerbaidžano sienos po susirėmimų laikomasi paliaubų
Prie Armėnijos ir Azerbaidžano sienos po šios savaitės susirėmimų ketvirtadienį laikomasi ugnies nutraukimo, paskelbė Jerevanas.
Pasaulis
KAUKAZAS
Jerevanas: per susirėmimus pasienyje su Azerbaidžanu žuvo mažiausiai 49 Armėnijos kariai
Armėnija antradienį pranešė, kad mažiausiai 49 jos kariai žuvo per susirėmimus pasienyje su Azerbaidžanu, naktį įsiplieskus intensyviausioms kautynėms tarp abiejų Kaukazo valstybių nuo 2020 metų karo dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono.
Pasaulis
KALNŲ KARABACHO REGIONAS
Armėnija ir Azerbaidžanas praneša apie naujus susirėmimus pasienyje
Armėnija ir Azerbaidžanas antradienį pranešė, kad ginčijamame Kalnų Karabacho regione vėl prasiveržus smurtui įsiplieskė didelio masto susirėmimai, pareikalavę azerbaidžaniečių karių gyvybių.
Verslas
AVIACIJA
„Wizz Air" plečia lėktuvų bazę Vilniuje
Vengrijos pigių skrydžių bendrovė „Wizz Air“ ketina plėsti lėktuvų parką Vilniaus oro uoste bei skraidinti iš Vilniaus į Islandijos sostinę Reikjaviką bei Armėnijos sostinę Jerevaną. 
Pasaulis
KALNŲ KARABACHO KONFLIKTAS
Armėnijoje po protestų sulaikyta dešimt opozicijos lyderių
Armėnijos specialioji tyrimų tarnyba pranešė sulaikiusi dešimt opozicijos lyderių, tirdama baudžiamąją bylą dėl masinių susibūrimų Jerevane organizavimo pažeidžiant įstatymą.  
Pasaulis
ARMĖNIJA
Armėnijoje per opozicijos protestą sulaikyti 252 žmonės
Armėnijos policija sekmadienį sulaikė 252 demonstrantus, susirinkusius Jerevane išreikšti palaikymo opozicijos partijos „Klestinti Armėnija“ pirmininkui Gagikui Carukianui, apklaustam Nacionalinio saugumo tarnybos (NST) dėl įtariamo dalyvavimo neteisėtame lošimų versle ir kyšininkavimo.
Aktualijos
Po 11 dienų trukusių masinių protestų atsistatydino Armėnijos premjeras
Armėnijos premjeras, eksprezidentas Seržas Sargsianas pirmadienį paskelbė apie savo atsistatydinimą.
ŽYMA
JEREVANAS