Meniu
Prenumerata

sekmadienis, birželio 23 d.


IT ir transportas
BĖGIAIS PER BALTIJĄ
Jonavos rajone – pirmosios „Rail Balticos“ infrastruktūros užuominos
Jonavos rajone ryškėja pagrindinės geležinkelio linijos „Rail Baltica“ kontūrai – beveik 30-ies kilometrų atkarpoje statoma geležinkelio sankasa ir inžineriniai statiniai.
IQ Tema
VIDURIO LIETUVA
Stiprus centras: Kauno miestas ir jį supančios savivaldybės klesti dėl stiprios pramonės
Laikinoji sostinė nuo seno žinoma kaip Lietuvos pramonės centras. Vien čia veikianti didžiausia šalyje Kauno laisvoji ekonominė zona, įkurta 1996 m. ir kurios teritoriją dabar siūloma išplėsti iki 1054 hektarų, 2022 m. sumokėjo 33,4 mln. eurų gyventojų pajamų mokesčio.
Verslas
IQ FORUMAS „JONAVA 2023“
IQ forumas. Kaip Jonavos Venecija gali išgelbėti Veneciją Italijoje?
„Jonava yra išskirtinė, nes čia yra labai svarbi įmonė, kuri susidurs su tam tikrais iššūkiais žaliosios transformacijos metu“, – teigė Europos Komisijos (EK) atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.
Verslas
IQ FORUMAS
IQ forume Jonavoje – apie tvarumą, klimatui neutralią ekonomiką ir pramonės transformaciją
Jonavos rajono savivaldybė yra viena iš trijų Lietuvoje, kuri susidurs su didžiausiais žaliosios transformacijos iššūkiais. Kaip juos įveikti? Apie tai žurnalas
Verslas
METALO INDUSTRIJA
Jonavoje atidaroma „Aluflam“ aliuminio profilių gamykla
Ketvirtadienį Jonavoje atidaroma Skandinavijos kapitalo grupės „Aluflam“ aliuminio profilių gamykla „Aluflam Extrusion“.
Kultūra
Silkė pavėsyje
Tiesą sakant, silkė buvo pataluose (2 eurai), o „Pavėsyje“ smaguriavome dviese: aš su savo labai artima drauge, linksmai besikankinančia prasmingo gyvenimo ir kūrybos kryžkelėse.
ŽYMA
JONAVA