Meniu
Prenumerata

trečiadienis, gegužės 29 d.


Pasaulis
LOTYNŲ AMERIKA
Venesuelos lyderis N. Maduro sako esąs pasirengęs atnaujinti derybas su J. Guaido
Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro užsiminė, kad yra pasirengęs atnaujinti įstrigusias derybas su užsienyje esančiu opozicijos lyderiu Juanu Guaido, pranešė valstybinė žiniasklaida.
Pasaulis
VENESUELA
N. Maduro artėja prie triumfo opozicijos boikotuotuose parlamento rinkimuose
Venesueliečiai sekmadienį balsavo parlamento rinkimuose, po kurių, kaip prognozuojama, prezidentas Nicolas Maduro sustiprins savo valdžią, o JAV remiamas jo varžovas Juanas Guaido, vadovaujantis rinkimų boikotui ir vadinantis balsavimą sukčiavimu, dar labiau susilpnės.
Pasaulis
RINKIMAI VENESUELOJE
Dvivaldystės pabaiga?
Gruodžio 6 d. numatyti Venesuelos Nacionalinės Asamblėjos rinkimai gali diktatoriui Nicolásui Maduro į rankas sugrąžinti visišką valdžios kontrolę. Po 2015 m. rinkimų opozicijos kontroliuojamas parlamentas yra vienintelė nuo diktatoriaus nepriklausoma valdžios šaka šalyje.
Pasaulis
LEGITIMUMO ĮSPŪDIS
N. Maduro suteikė malonę daugiau kaip 100 Venesuelos opozicijos įstatymų leidėjų
Venesuelos prezidentas Nicolas Maduro pirmadienį, „siekdamas skatinti nacionalinį susitaikymą“, suteikė malonę daugiau kaip 100 įstatymų leidėjų ir opozicijos lyderio Juano Guaido bendražygių, pranešė vyriausybė.
Pasaulis
VENESUELA
Venesuelos opozicijos lyderis J. Guaido pasislėpė Prancūzijos ambasadoje
Venesuelos opozicijos lyderis Juanas Guaido šiuo metu yra Prancūzijos ambasadoje Karakase, ketvirtadienį nurodė šios Pietų Amerikos šalies užsienio reikalų ministras Jorge Arreaza.
Pasaulis
VENESUELA
„The Washington Post“: Venesuelos opozicija pasamdė JAV kompaniją dėl N. Maduro nuvertimo
Venesuelos opozicijos nariai spalio mėnesį sudarė beveik 213 mln. dolerių (197,5 mln. eurų) vertės kontraktą su amerikiečių kompanija „Silvercorp USA“ dėl įsiveržimo į šalį ir prezidento Nicolas Maduro nuvertimo, rodo dokumentas, kurį paskelbė JAV laikraštis „The Washington Post“.
ŽYMA
JUANAS GUAIDO