Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 25 d.


Kultūra
KULTŪRA
Kai susitinka kultūra ir verslas, pavyksta „Salto“ – prisistato nauja wow patirčių agentūra
Vietoje tradicinės įmonės šventės – šviesos ir garso instaliacija virtusi plieno gamykla. Vietoje nuobodaus reklaminio maketo – gatvės meno piešinys. Slegiant karantinui – į kiemą atvažiuojančios Kalėdos. Tokios patirtys, sukeliančios euforiją ir prekės ženklui, ir būsimam jo klientui ar darbuotojui, yra tai, ko siekia šiuolaikiškai mąstančios kompanijos. Apie wow efektą visuomet mąsto ir agentūros „Salto“ kolektyvas. Kultūros ir verslo pasaulius pažindinančių kauniečių ketveriukė – Agnė Pinigienė, Irutė Tumaitė, Eglė Simonavičiūtė ir Deividas Siniavskis – susivienijo tam, kad gyventi nesenkančioje komunikacijos upėje būtų įdomiau.
Temos
Vardas – tarpukaris, slaptažodis – modernizmas
Kauno mieste ir rajone tebėra išlikę apie 6000 modernizmo objektų – šventovių ir privačių namų, kuklių medinukų ir mūrinių vilų. Programos „Modernizmas ateičiai“ kuratorė Viltė Migonytė-Petrulienė ir fotografas Martynas Plepys „atrakina“ labiausiai poilsiu alsuojančią šio paveldo dalį – tarpukario kurortus.
Kultūra
Pabandom iš naujo
Prieš devynerius metus Europos kultūros sostine buvęs Vilnius iki šiol linksniuojamas kaip nesėkmės atvejis. Po ketverių metų šį titulą perimsiantis Kaunas tiki pats ir tikina kitus, kad jam gali sektis kur kas geriau.
ŽYMA
KAUNAS 2022