Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 26 d.


Kultūra
KINAS
Teptuko pergalė prieš dirbtinį intelektą
„Oskarams“ nominuoto filmo „Jūsų Vincentas“ gerbėjai laukė, kad filmo režisieriai Dorota Kobiela ir Hugh Welchmanas pasirinks kitą garsų dailininką ir
Kultūra
KINO PAVASARIS
„Kino pavasaris“ paskelbė geriausio filmo kūrėjus
Šiemet kino festivalio „Kino pavasaris“ pagrindinį prizą laimėjo lenkų režisieriaus Macieko Hamela filmas „Iš kur į kur“. „Vienas automobilis, vienas kelionės
Kultūra
KINAS
Prasideda festivalis „Kino pavasaris“, bus rodomi šeši ilgo metro lietuvių filmai
Ketvirtadienį prasideda tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Kino festivalyje bus parodyti šeši ilgo metro lietuvių filmai, tarp jų – Ukrainoje nužudyto
Kultūra
KINAS
„Kino pavasaryje“ bus parodyti šeši ilgo metro lietuvių filmai, tarp jų ir „Mariupolis 2“
Kovo 16–26 dienomis vyksiančiame Vilniaus miesto kino festivalyje „Kino pavasaris“ bus parodyti šeši ilgo metro lietuvių filmai, tarp jų – Ukrainoje nužudyto Manto Kvedaravičiaus ir jo sužadėtinės Hannos Bilobrovos „Mariupolis 2“.
Kultūra
NOVA LITUANIA
K. Kaupinis: „Politika yra aukščiausios rūšies menas“
Debiutinis pilnametražis Karolio Kaupinio filmas „Nova Lituania“, paremtas geografo Kazimiero Pakšto gyvenimo istorija, nukels į 1938–1939 m. Ievai Šukytei režisierius pasakojo, kuo, jo manymu, XX a. ketvirtasis dešimtmetis panašus į šiandienę Lietuvą.
Kultūra
KINAS
Virtualioje erdvėje atidaromas tarptautinis festivalis „Kino pavasaris“
Dėl koronaviruso grėsmės ir paskelbto karantino kino teatruose negalintis vykti tarptautinis festivalis „Kino pavasaris“ rengiamas nuotoliniu būdu.
Kultūra
Gaivumo gūsis
„Kino pavasario“ žiūrovų šiemet lauks naujiena – 9 SALĖS filmai. Ypatingas jausmas, netikėti kino sprendimai – taip šią festivalio dalį Laurai Čiginskaitei pristatė programos sudarytoja Mantė Valiūnaitė.
Kultūra
Debiutų pavasaris
Į kino teatrus grįžta Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“, kurio programoje – ne tik žinomų režisierių, bet ir debiutantų pavardės. Laurai Čiginskaitei vyriausiasis programos sudarytojas Edvinas Pukšta sako, kad būtent pradedančių kūrėjų filmai būna įdomiausi.
ŽYMA
KINO PAVASARIS