Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 7 d.


Verslas
LEIDIMAI SAVIVALDYBĖMS
Seimas apribojo verslui galimybes iš savivaldybių perimti viešąsias paslaugas
Seimas ketvirtadienį leido savivaldybėms pačioms ar per jų įmones teikti kai kurias viešąsias paslaugas. Tokiais atvejais savivaldybėms nebereikės skelbti privataus valdytojo konkursų, nereikėtų ir Konkurencijos tarybos leidimų.
Verslas
KONKURENCIJOS TARYBA
Naujoji Konkurencijos tarybos vadovė žvelgs į skaitmenines rinkas, energetiką (interviu)
Naujoji Konkurencijos tarybos pirmininkė Jolanta Ivanauskienė žada daugiau dėmesio sutelkti į skaitmenines rinkas, kur esama įvairių iššūkių, todėl ji tikisi bendradarbiauti su kitomis institucijomis.
Verslas
SANDORIS
„Bitei“ leista įsigyti „Mezon“
Telekomunikacijų bendrovei „Bitė Lietuva“ leista iš valstybės valdomo Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentro) įsigyti interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą, vystomą „Mezon“ prekės ženklu.
Verslas
KONKURENCIJOS TARYBA
„Bitė“ prašo leidimo įsigyti „Mezon“
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ prašo leidimo iš Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) įsigyti interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą „Mezon“.
Advokatas
KONKURENCIJA
Ką gina konkurencijos prievaizdai?
Ar įmonės visuomet turi realią teisę reikalauti Konkurencijos tarybos tyrimo?
Verslas
Rimi ir IKI susijungti negali – Konkurencijos taryba tam nedavė leidimo
Konkurencijos taryba paskelbė, kad UAB „Rimi Lietuva“ neįvykdė prisiimtų įsipareigojimų, kuriuos institucija buvo patvirtinusi kaip sąlygą šiai įmonei įgyti 100 proc. UAB „PALINK“ akcijų.
Verslas
Parama Vilniaus sporto klubams gali būti neteisėta
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimas skirti per 1 mln. krepšinio bei futbolo klubams „Lietuvos rytas“ ir „Žalgiris“ gali būti neteisėtas, nes nederintas su Europos Komisija (EK), teigia Konkurencijos taryba.
ŽYMA
KONKURENCIJOS TARYBA