Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 1 d.


Komentarai
KOMENTARAS
Mokesčių konkurencingumo indekso pamokos – kaip užlipti ant pjedestalo?
Tarptautiniame mokesčių konkurencingumo indekse 2023 m. Lietuva užėmė devintąją vietą. Dar pernai mūsų šalis buvo aštunta, o 2019 m. – buvome įvertinti garbinga ketvirtąja vieta. Kodėl gi užuot pagaliau pakilę ant pjedestalo, mes leidžiamės žemyn?
Verslas
KONKURENCINGUMAS
Aasociacijos: santykių nutraukimas su Kinija paveiktų Lietuvos konkurencingumą
Kinijai pareiškus apie nutraukiamus ryšius su Lietuva susisiekimo srityje, Nacionalinės aviacijos asociacijos vadovas sako, kad šalies aviacija tiesioginių ryšių su Kinija neturi, tačiau tokie veiksmai gali paveikti šalies verslo konkurencingumą.
Verslas
Pasaulio konkurencingumo indekse Lietuva pakilo į 29 vietą
Pasauliniame konkurencingumo indekse Lietuva šiemet, palyginti su pernai, pakilo viena pozicija – iš 30 į 29-ąją tarp 63 šalių. Didžiausias iššūkis
Verslas
GALIMYBĖS
A. Armonaitė: „krizelė“ su Kinija – galimybė Lietuvai tapti konkurencingiausia ES
Ekonomikos ir inovacijų ministrė pareiškė, kad konfliktas su Kinija dėl Taivaniečių atstovybės Vilniuje Lietuvai reiškia postūmį tapti viena konkurencingiausių valstybių regione. Be to, pasak Aušrinės Armonaitės, skatinant Lietuvos įmones ieškoti naujų rinkų Vyriausybė padvigubins komercijos atstovybių skaičių visame pasaulyje.
The Economist
AMBICIJŲ PAMIRŠTAS KRAŠTAS
Šiandien Europa atsilieka verslo lenktynėse. Ar ji gali atgauti pozicijas?
Amerikiečių ir kinų verslas toli pralenkė Europos įmones. 1984 m. į Prancūziją atvykęs kostiumuotas verslo vadovas iš JAV, kuriam tuo metu buvo
Aktualijos
TALENTAI
Pasaulio talentų reitinge Lietuva pakilo į 27 vietą
IMD Pasaulio konkurencingumo centro sudaromame pasaulio talentų reitinge Lietuva šiemet pakilo per vieną poziciją į 27 vietą tarp 63 šalių. 
ŽYMA
KONKURENCINGUMAS