Meniu
Prenumerata

sekmadienis, liepos 14 d.


Aktualijos
ATSAKAS Į KREMLIAUS AGRESIJĄ
Naujas ES sankcijų paketas Naujųjų metų šventės Rusijai nesugadins?
Nepaisant Lietuvos ir kitų rytinių ES šalių spaudimo, regis, šiais metais neplanuojama priimti naujo sankcijų Rusijai paketo. ES Užsienio reikalų taryboje
Aktualijos
DIPLOMATIJA
G. Landsbergis apie interpeliaciją: būtų buvę garbingiau neįtraukti šių žmonių
Briuselyje ES Užsienio reikalų taryboje dalyvaujantis Gabrielius Landsbergis nesibaimina dėl opozicijos pradėtos interpeliacijos jam, tačiau jam nemalonu, kad į tai
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergio pareiškimai privertė teisintis ES diplomatijos vadovą
Į ES užsienio reikalų tarybą pirmadienį ryte atvykusio Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio pareiškimai sulaukė didelio Briuselio žiniasklaidos dėmesio.
Aktualijos
SEIMAS
Opozicija skelbia surinkusi parašus dėl interpeliacijos G. Landsbergiui
Opozicinė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcija skelbia surinkusi parašus dėl interpeliacijos užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui.
Aktualijos
BEPILOČIAI ORLAIVIAI
G. Landsbergis: tiekdamas Kremliui dronus Iranas tampa karo Ukrainoje bendrininku
Tiekdamas Kremliui dronus, kuriais puolamas Kyjivas, Iranas tampa karo Ukrainoje bendrininku, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
G. Landsbergis: aštuntasis ES sankcijų paketas Rusijai – silpnas, bet geresnis, nei jokio
Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad Europos Sąjungos (ES) šalių iš esmės pasiektas susitarimas dėl aštuntojo sankcijų paketo Rusijai yra silpnokas, bet geresnis, nei jokio.
Aktualijos
LIETUVA, TAIVANAS IR KINIJA
Pekino leidinys kritikuoja Lietuvos paramą N. Pelosi vizitui Taivane, siūlo sankcijas
Kinijos komunistų partijos leidinys „Global Times“ pirmadienį išleistame straipsnyje sukritikavo Lietuvos išsakytą paramą JAV Atstovų Rūmų pirmininkės Nancy Pelosi vizitui Taivane ir pasiūlė taikyti šaliai sankcijas.
Pasaulis
LIETUVA IR TAIVANAS
G. Landsbergis: į Taibėjų atvykusi N. Pelosi „gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną“
Į Taibėjų atvykusi JAV Atstovų Rūmų pirmininkė Nancy Pelosi „gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną“, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis.
Komentarai
KOMENTARAS
Viešųjų ryšių užsienio politika
Regis, Briuselio žvaigždės nustojo šypsotis Lietuvai: iš pradžių netikėtas pralaimėjimas dėl karo popo, Rusijos stačiatikių bažnyčios patriarcho Kirilo įtraukimo į
Aktualijos
KALININGRADO TRANZITAS
I. Šimonytė: interpeliacija – natūralus procesas, bet užduodami klausimai glumina
Premjerė Ingrida Šimonytė sako gerbianti opozicijos teisę pradėti interpeliaciją užsienio reikalų ministrui Gabrieliui Landsbergiui dėl Kaliningrado tranzito, tačiau teigia nesuprantanti jų keliamų klausimų.
Aktualijos
TRANZITAS Į KALININGRADĄ
M. McGuinness: Komisija ne pakeitė, o patikslino poziciją dėl tranzito į Kaliningradą
Lietuvoje viešinti eurokomisarė Mairead McGuinness teigia, jog Europos Komisija ne „pakeitė nuomonę, o įnešė daugiau aiškumo“ dėl sankcijų taikymo tranzitui į Kaliningradą.
Aktualijos
LIETUVOS GYNYBA
Prezidentas J. Bidenas patvirtino: JAV pajėgos sustiprins Baltijos šalių gynybą (specialiai iš Madrido)
Pasibaigus istoriniu vadinamam NATO viršūnių susitikimui, JAV prezidentas Joe Bidenas dar kartą pakartojo, kad bus ginamas kiekvienas Aljanso narių colis
Aktualijos
ES SANKCIJOS RUSIJAI
Kaliningrado tranzitas: Europos Komisija jau apsisprendė – riboti negalima?
Naujienų agentūra „Reuters“, remdamasi šaltiniais Briuselyje, trečiadienį pranešė, kad prekyba per Lietuvą į Rusijos eksklavą Kaliningradą gali būti normalizuota per kelias ateinančias dienas. Madride esantis Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis ir prezidentas Gitanas Nausėda tikina, kad viskas Europos Komisijos rankose.
Aktualijos
LIETUVOS GYNYBA
NATO Madrido susitikimas: laikas šauti šampaną?!
Ispanijos sostinėje vykstančiame NATO viršūnių susitikime Lietuvos atstovai negailėjo komplimentų trečiadienį priimtiems sprendimams. „NATO prieš kelerius metus turėjo mėginti įrodyti, kad
Aktualijos
ES SANKCIJOS RUSIJAI
Kaliningrado tranzito sankcijos buvo aiškios kovą, sako užsienio reikalų ministras
Kaliningrado tranzito sankcijos buvo aiškios kovo mėnesį, o Rusijos grasinimai yra informacinės atakos dalis, sako užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis. „Visa
ŽYMA
LANDSBERGIS