Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 30 d.


NT ir energetika
ŽALIOJI ENERGETIKA
Milžiniškų saulės parkų planai Šiaurės Afrikoje kol kas išlieka labai trapūs
Pagal 2019 m. pristatytą Europos žaliąjį kursą visa Bendrija iki 2050 m. turės tapti klimatui neutrali. Klimatas šyla greičiau, nei
Pasaulis
LIBIJA
Sūnus paklydėlis: M. al Qaddafio atžala – tarp kandidatų į Libijos prezidento postą
Dešimtmetį pilietinio karo draskomoje šalyje galima tikėtis visko – net ir buvusio diktatoriaus sūnaus kandidatūros į prezidentus
Pasaulis
LIBIJA
Libijos širšių lizde partnerystė užleidžia vietą galingųjų interesams
Kodėl į skirtingas karo stovyklas Libijoje stoja net NATO sąjungininkės?
Pasaulis
VIDURŽEMIO JŪRA
Turkija kritikuoja ES dėl ginklų embargo Libijai
Turkija pirmadienį užsipuolė Europos Sąjungos sprendimą taikyti sankcijas vienai jos bendrovių už įtariamą Jungtinių Tautų ginklų embargo Libijai pažeidimą ir tokį sprendimą pavadino „itin nevykusiu“.
Pasaulis
ŠIAURĖS AFRIKA
JT remiamos Libijos vyriausybės vadovas pasirengęs atsistatydinti
Jungtinių Tautų pripažįstamos Libijos Nacionalinės santarvės vyriausybės (NSV) vadovas trečiadienį paskelbė, kad vykstant taikos deryboms dėl kone dešimtmetį trunkančio šalies konflikto užbaigimo jis ketina po šešių savaičių atsistatydinti.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Po penkerių metų kovų Libijoje paskelbtos paliaubos, žadami nauji rinkimai
Kariaujančios Libijos vyriausybės penktadienį atskirais pareiškimais paskelbė nutraukiančios visus kovos veiksmus ir artimiausiu laiku surengsiančios visuotinius rinkimus.
Pasaulis
ŠIAURĖS AFRIKA
Libijos pilietinis karas: pabaiga ne už kalnų?
Nuo 2011 m., kai Libijoje prasidėjo Arabų pavasaris ir buvo nužudytas ilgametis diktatorius Muammaras Gaddafi, situacija šalyje niekaip neatvėsta. Pirmąjį pilietinį karą pakeitė antras – dar aršesnis, kruvinesnis ir be numatomos pabaigos.
Aktualijos
Buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy sulaikytas dėl pinigų iš Libijos
Prancūzijos eksprezidentas Nicolas Sarkozy antradienį buvo sulaikytas policijos ir apklaustas atliekant tyrimą dėl įtarimų, kad velionis Libijos diktatorius Muamaras Kadhafi 2007-aisiais skyrė didelę sumą grynųjų jo rinkimų kampanijai, pranešė tyrimui artimas šaltinis.
ŽYMA
LIBIJA