Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


Pasaulis
L. AUSTINO SVEIKATA
Pentagonas: JAV gynybos sekretorius paguldytas į intensyviosios terapijos skyrių
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas – vėl dėmesio centre dėl savo sveikatos. Jis yra gydomas dėl šlapimo pūslės problemos, buvo
Pasaulis
PARAMA UKRAINAI
Nepaisant aklavietės Kongrese JAV pritarta naujam pagalbos Ukrainai paketui
Jungtinės Valstijos pirmadienį pritarė dar vienam 100 mln. dolerių (91,5 mln. eurų) vertės pagalbos Ukrainai paketui, Kyjive lankantis gynybos sekretoriui Lloydui Austinui.
Pasaulis
JAV GYNYBOS SEKRETORIAUS VIZITAS UKRAINOJE
L. Austinas Kyjive siekia sumažinti susirūpinimą, kad JAV parama Ukrainai gali sumažėti
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas pirmadienį apsilankė Ukrainoje su iš anksto neskelbtu vizitu, siekdamas sumažinti Kyjivo susirūpinimą, kad jo svarbaus
Pasaulis
PAGALBA UKRAINAI
L. Austinas: šį rudenį Ukraina gaus JAV tankus „Abrams“
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas tikisi, kad rudens pradžioje tankai „Abrams“ bus pristatyti Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms. Šiuo klausimu Pentagono vadovas pasisakė per Senato posėdį dėl 2024 m. fiskalinio gynybos biudžeto, pranešė „Ukrinform“.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
JAV gynybos sekretorius: Rusijai trūksta artilerijos šaudmenų
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas trečiadienį pareiškė, kad Rusijos pajėgos susiduria su „reikšmingu“ artilerijos amunicijos stygiumi ir tai kenkia jų operacijoms Ukrainoje.
Aktualijos
GYNYBA
A. Anušauskas po susitikimo su Ll. Austinu: Rusijai atgrasyti būtinos JAV pajėgos regione
Rusijai atgrasyti būtinos JAV pajėgos regione, penktadienį susitikęs su JAV gynybos sekretoriumi Lloydu Austinu sako krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Zelenskis: derybos su JAV pareigūnais buvo „padrąsinančios“ ir „veiksmingos“
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis derybas su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu ir gynybos sekretoriumi Lloydu Austinu pavadino „padrąsinančiomis“ ir „veiksmingomis“.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Pentagono vadovas: Ukraina „gali laimėti“ karą, „jei turės tinkamą įrangą“
Ukraina gali laimėti karą prieš Rusiją, jei turės tinkamą ginkluotę, pirmadienį pareiškė Pentagono vadovas Lloydas Austinas, grįžęs iš kelionės į Kyjivą kartu su JAV valstybės sekretoriumi Antony Blinkenu.
Aktualijos
PARAMA
JAV gynybos sekretorius reiškia paramą Lietuvai, tačiau papildomų pajėgumų kol kas nežada
Tvyrant įtampai dėl galimos Rusijos invazijos į Ukrainą, Vilniuje viešintis Jungtinių Valstijų gynybos sekretorius Lloydas Austinas reiškia paramą Lietuvai, tačiau papildomų pajėgumų kol kas dislokuoti šalyje nežada.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Pentagono vadovas neatmeta, kad „al Qaeda“ gali pamėginti vėl įsitvirtinti Afganistane
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas ketvirtadienį pareiškė, kad ekstremistų tinklas „al Qaeda“, prieš 20 metų pasinaudojęs Afganistanu kaip placdarmu atakoms prieš Ameriką surengti, gali vėl pamėginti įsitvirtinti šioje Vidurio Azijos šalyje, kur pasitraukus NATO pajėgoms į valdžią sugrįžo Talibanas.
Pasaulis
JOE BIDENO ADMINISTRACIJA
JAV Senatas patvirtino Ll. Austiną pirmuoju juodaodžiu Pentagono vadovu
 Jungtinių Valstijų Senatas penktadienį patvirtino dimisijos generolą Lloydą Austiną gynybos sekretoriumi. Senatoriams jo kandidatūrą patvirtinus 93 balsais prieš du, Ll. Austinas
Pasaulis
JAV
J. Bidenas ketina paskirti pirmąjį juodaodį Pentagono vadovą
Išrinktasis JAV prezidentas Joe Bidenas ketina paskirti pirmąjį juodaodį Pentagono vadovą, pirmadienį pranešė šalies žiniasklaida.
ŽYMA
LLOYDAS AUSTINAS