Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gegužės 30 d.


Aktualijos
KORONAVIRUSAS
LNOBT vadovui diagnozavus koronavirusą, teatro darbas stabdomas
Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) direktoriui Jonui Sakalauskui diagnozuotas koronavirusas, laikinai stabdoma teatro veikla.
Kultūra
J. Sakalauskas: „Brandus vadovas turi prisiimti atsakomybę ir tada, kai nėra kaltas“
Pirmasis darbo Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre (LNOBT) sezonas generaliniam direktoriui Jonui Sakalauskui nepašykštėjo iššūkių. Tačiau Viktorijai Vitkauskaitei jis pasakojo, kaip krizės tampa pamokomis, o nesėkmės – naujomis ambicijomis.
Kultūra
Spalvų partitūra
Naujoji „Turandot“ Lietuvos operos scenoje – trumpas, bet ryškus blykstelėjimas, vėl žiūrovus į aikštingosios princesės istoriją pakviesiantis tik kitąmet
Kultūra
S. Quatrini: „Metas orkestrą iš duobės perkelti ant scenos“
Naujasis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) operos meno vadovas Sesto Quatrini teigia, kad šiandien teatrui nebepakanka būti teatru – jis turėtų priminti kultūrinį fabriką ar oro uostą. IQ kultūros redaktorė Viktorija Vitkauskaitė su dirigentu kalbėjosi apie operos ir restorano kombinaciją, muzikų privilegijas ir lyderystę.
Aktualijos
G.Kėvišas toliau bylinėjasi su jį atleidusia Kultūros ministerija
Buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas apskundė savo atleidimą iš pareigų teismui.
Aktualijos
Pripažino G.Kėvišą pareigas vykdžius netinkamai
Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nutarė, kad buvęs Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas, netinkamai vykdė pareigas. Esą jis nesukontroliavo, kad teatro darbuotojai laiku deklaruotų interesus.
Aktualijos
G.Kėvišas atleidžiamas iš pareigų
14 metų Lietuvos nacionaliniam operos ir baleto teatrui (LNOBT) vadovavęs Gintautas Kėvišas atleidžiamas iš pareigų.
Aktualijos
VTEK: interesų nedeklaravo G. Kėvišas ir dar dešimt teatro darbuotojų
Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nustatė, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas G. Kėvišas pažeidė įstatymus, įpareigojančius deklaruoti viešus ir privačius interesus. Tokį patį pažeidimą padarė ir dešimt jo pavaldinių.
Aktualijos
Panaikinus konkurso rezultatus G. Kėvišas nuo liepos nebevadovaus LNOBT
Trečiadienį kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson pasirašė įsakymą, kuriuo naikinami pernai rugsėjį vykusio konkurso į Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) generalinio direktoriaus pareigas rezultatai. Šį konkursą buvo laimėjęs ilgametis teatro vadovas Ginatutas Kėvišas.
ŽYMA
LNOBT