Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 24 d.


Aktualijos
NEPOTIZMO ŠEŠĖLIAI
Prezidentas į žmonos sesers karjeros ir Laisvės partijos „bebrų“ palyginimą: aš tą pačią dieną atsistatydinčiau
Prezidentas Gitanas Nausėda toliau laikosi nuomonės, kad ekonomikos ir inovacijų ministrė bei Laisvės partijos vadovė Aušrinė Armonaitė turėtų trauktis po
Verslas
LTG nutraukia sutartis su „Uosto vartais“ ir Birių krovinių terminalu
Stiprindama sankcijų apėjimo režimą bendrovė „Lietuvos geležinkeliai“ (LTG) teigia nutraukianti sutartis su Klaipėdos bendrovėmis „Uosto vartai“ ir Birių krovinių terminalas, nes jos bandė apeiti sankcijas antrą kartą.
Aktualijos
TRĄŠŲ TRANZITAS
LVAT atsisakė atnaujinti bylą dėl nutraukto „Belaruskalij“ trąšų tranzito
Lietuvos teismas galutinai atsisakė atnaujinti bylą dėl Baltarusijos trąšų gamintojos „Belaruskalij“ ir „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) šių metų vasarį nutrauktos sutarties – birželį tas pats teismas pripažino, kad sutartis kėlė grėsmę šalies nacionaliniam saugumui.
IT ir transportas
PREKIŲ GABENIMAS PER LIETUVĄ
Rusijai ir Baltarusijai neradus būdų atsiskaityti „LTG Cargo“ neveš krovinių
„Lietuvos geležinkeliai“ (LTG), turintys dar maždaug 1,5 mln. eurų avansinių mokėjimų už Rusijos ir Baltarusijos prekių gabenimą per Lietuvą, įskaitant ir Kaliningrado tranzitą, pareiškė, kad šie klientai patys turi pasirūpinti atsiskaitymu už paslaugas, kitu atveju įmonė „LTG Cargo“ neveš krovinių.
Aktualijos
KALININGRADAS
Pirmasis traukinys su sankcionuotomis prekėmis kirto Lietuvą ir pasiekė Kaliningradą
Pirmasis traukinys su sankcionuotomis prekėmis iš Rusijos į Kaliningradą jau kirto Lietuvą ir pasiekė kelionės tikslą, patvirtino „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) atstovas.
IQ Tema
SANKCIJŲ KAINA
Atatranka: ar dėl sankcijų sukeltų atleidimų bangelių Lietuvoje reikia nerimauti?
Rusijai ir Baltarusijai įvestos sankcijos bumerangu grįžo ir Lietuvos bendrovėms – nuo vežėjų iki įmonių Klaipėdos jūrų uoste.
Aktualijos
LTG DARBUOTOJAI
Profsąjunga: gali būti atleista mažiau nei 2 tūkst. geležinkelių darbuotojų
Iš valstybės valdomų „Lietuvos geležinkelių“ (LTG) grupės įmonių LTG „Infra“ ir „LTG Cargo“ gali būti atleista mažiau darbuotojų nei skelbia grupės vadovybė, sako Lietuvos geležinkelininkų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas.
ŽYMA
LTG