Meniu
Prenumerata

šeštadienis, birželio 15 d.


Finansai ir investavimas
LIETUVOS EKONOMIKA
Ekonomistai: Lietuvos ekonomika vis dar atspari iššūkiams
Lietuvos bendrojo vidaus produkto (BVP) augimas trečiąjį šių metų ketvirtį rodo, kad šalyje techninės recesijos galima tikėtis vėliau nei manyta, o ekonomika vis dar yra atspari daugybei iššūkių, teigia ekonomistai.
NT ir energetika
LIETUVOS NEKILNOJAMO TURTO RINKA
Ž. Mauricas: NT rinkoje kainų mažėjimo nesitikima
Pastaruosius dvejus metus Lietuvos nekilnojamo turto rinkoje (NT) sparčiai kilus kainoms ekonomistas Žygimantas Mauricas sako, kad kitąmet reikšmingo kainų sumažėjimo nesitikima.
Finansai ir investavimas
LIETUVOS EKONOMIKA
Lietuvos ekonomika šiemet augs 1,3 proc., kitąmet smuks 1,2 proc.
Verslas
EKSPORTAS
Ekonomistai: Lietuvos eksportuotojai antrąjį pusmetį patirs daugiau iššūkių
Lietuvos eksportui kelis pastaruosius mėnesius smunkant ekonomistai sako, kad šalies eksportuotojai kol kas jaučiasi gerai, o lėtėjantį metinį jo augimą lemia vartojimo kritimas Europoje, atpigusios žaliavos bei geri eksporto rezultatai pernai. Visgi pastebima, kad antrąjį metų pusmetį eksportuotojai gali patirti didesnių iššūkių.
Finansai ir investavimas
EKONOMIKA
Analitikai: išsikvėpusią infliaciją „veža“ energetikos kainos, toliau ji mažės
Aukštos gamtinių dujų ir elektros kainos yra pagrindinis vis dar aukštos, tačiau išsikvepiančios infliacijos faktorius, sako finansų analitikas Marius Dubnikovas.
Finansai ir investavimas
EKONOMIKA
Ekonomistai: infliacijos augimas išsikvepia
Išankstinis liepos infliacijos lygis Lietuvoje rodo, kad jos augimas išsikvepia, teigia kai kurie ekonomistai. Jų teigimu, tai lemia vartojimo mažėjimas, nusistovėjusios žaliavų kainos bei palyginamoji bazė.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Kaip Rusija gali atsakyti į Kaliningrado tranzito ribojimus?
Rusijos valdžios pareigūnai įspėja Lietuvą dėl rimtų pasekmių, uždraudus dalies prekių tranzitą geležinkeliais į Kaliningrado sritį. Dėl praėjusią savaitę įsigaliojusių ribojimų
ŽYMA
MAURICAS