Meniu
Prenumerata

trečiadienis, lapkričio 29 d.


Verslas
SANDORIS
„Bitei“ leista įsigyti „Mezon“
Telekomunikacijų bendrovei „Bitė Lietuva“ leista iš valstybės valdomo Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentro) įsigyti interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą, vystomą „Mezon“ prekės ženklu.
Verslas
KONKURENCIJA
„Mezon“ pardavimas įplieskė nesutarimus tarp „Bitės“ ir „Telios“
Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ planuojamas daugiau nei 20 mln. eurų vertės interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslo „Mezon“ įsigijimo iš valstybės sandoris sulaukė pasipriešinimo iš konkurentės „Telia Lietuva“, kuri teigia, kad „Bitė“ tokiu būdu faktiškai be konkurso įsigija „Mezon“ paslaugą tiekiančiam Lietuvos radijo ir televizijos centrui (Telecentrui) kadaise dovanotus dažnius.
Verslas
KONKURENCIJOS TARYBA
„Bitė“ prašo leidimo įsigyti „Mezon“
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ prašo leidimo iš Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) įsigyti interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą „Mezon“.
IT ir transportas
TECHNOLOGIJOS
„Mezon“ pardavimas – parlamentarų akiratyje
Lietuvos radijo ir televizijos centrui už daugiau nei 20 mln. eurų parduodant interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą „Mezon“ telekomunikacijų bendrovei „Bitė Lietuva“, Seimo Biudžeto ir finansų komitetas trečiadienį domėsis sandoriu.
Verslas
TELEKOMUNIKACIJOS
„Bitė“ iš Telecentro už daugiau kaip 20 mln. eurų perka „Mezon“ verslą
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ už daugiau kaip 20  mln. eurų iš  Lietuvos radijo ir televizijos centro (Telecentro) perka interneto, duomenų
ŽYMA
MEZON