Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 1 d.


Komentarai
KOMENTARAS
Mokesčių konkurencingumo indekso pamokos – kaip užlipti ant pjedestalo?
Tarptautiniame mokesčių konkurencingumo indekse 2023 m. Lietuva užėmė devintąją vietą. Dar pernai mūsų šalis buvo aštunta, o 2019 m. – buvome įvertinti garbinga ketvirtąja vieta. Kodėl gi užuot pagaliau pakilę ant pjedestalo, mes leidžiamės žemyn?
Finansai ir investavimas
MOKESČIŲ SISTEMA
Pokyčiai reformoje: pakelta papildomo pajamų mokesčio tarifo riba, padidintas neapmokestinamo NT vertės lygis
Finansų ministerija registravo pokyčius mokesčių sistemos peržiūros pakete, kuris jau trečiadienį turėtų būti svarstomas Vyriausybėje. Pasikeitimai numatomi gyventojų pajamų mokesčio (GPM), Pelno mokesčio (PMĮ) ir Nekilnojamo turto mokesčio (NTM) įstatymų projektuose.
Verslas
MOKESČIŲ SISTEMA
Premjerė: negaliu garantuoti, kad diskusija dėl mokesčių peržiūros bus sėkminga
Premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad diskusija Seime dėl kai kurių mokesčių peržiūros būtų svarbi, tačiau ji teigia nesanti tikra, kad ji bus sėkminga.
Kava su IQ
IŠSKIRTINIS INTERVIU
M. S. Khwaja: jei M. Zuckerbergas būtų gimęs Lietuvoje, neturėtume feisbuko
Pasaulio banko (PB) mokesčių ekspertas Munaweras Sultanas Khwaja kritikuoja Lietuvos mokesčių sistemą, kurioje daug įsisenėjusių ydų. IQ apžvalgininkė Agnė Piepaliūtė
Verslas
REKOMENDACIJOS
TVF: Lietuvai būtinos ekonomikos reformos, papildomi pajamų šaltiniai
Verslas
MOKESČIŲ SISTEMA
V. Mitalas: diskusija apie mokesčių reformą galėtų vykti kitąmet
Diskusija, kokius mokesčius, kaip reikėtų keisti, galėtų vykti kitais metais, sako Seimo vicepirmininkas Laisvės frakcijos seniūnas Vytautas Mitalas.
Aktualijos
Prezidentė: Vyriausybės siūloma mokesčių pertvarka neužtikrintų socialinio teisingumo
Prezidentė Dalia Grybauskaitė tvirtina, kad šiandien Vyriausybės siūlomi mokesčių pakeitimai ne užtikrins socialiai teisingesnę aplinką, bet tik padidins šilumos kainą. O naujos „Sodros“ įmokų lubos dar didins labai daug uždirbančių žmonių pajamas.
ŽYMA
MOKESČIŲ SISTEMA