Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, balandžio 18 d.


Aktualijos
PENKTADIENIO KALEIDOSKOPAS
Planas „Naujos kartos Lietuva“, Irano kaltinimai Izraeliui ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių gruodžio 1-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Lietuvos potencialas kovojant su klimato kaita Šalies lyderis Gitanas Nausėda penktadienį dalyvaudamas Jugtinių
Finansai ir investavimas
ECOFIN PRITARIMAS LIETUVOS PLANUI
ECOFIN taryba pritarė investicijomis papildytam „Naujos kartos Lietuva“ planui
Ketvirtadienį Ekonomikos ir finansų reikalų (ECOFIN) taryba Briuselyje patvirtino papildytą „Naujos kartos Lietuva“ planą su 1,7 mlrd. eurų naujų investicijų,
Verslas
„NAUJOS KARTOS LIETUVA“ PLANAS
Vyriausybė pritarė „Naujos kartos Lietuva“ planui, diskusijų su EK dėl mokestinių rodiklių nuspręsta netęsti
Vyriausybė pirmadienį pritarė Europos Komisijos (EK) išvadai dėl „Naujos kartos Lietuva“ (NKL) plano, kuris finansuojamas Europos Sąjungos Ekonomikos gaivinimo ir
Verslas
„NAUJOS KARTOS LIETUVA“
EK Lietuvai išmokėjo 542 mln. eurų RRF lėšų
Europos Komisija išmokėjo Lietuvai pirmąją išmoką iš Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (RRF) – 542,3 mln. eurų, BNS pranešė EK atstovybė Lietuvoje.
Verslas
„NAUJOS KARTOS LIETUVA“
Lietuva – tarp geriausiai informaciją apie RRF lėšas viešinančių šalių
Lietuva – tarp geriausiai informaciją apie ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (angl. RRF) lėšų naudojimą skelbiančių Europos Sąjungos šalių – gavo 76 balus iš 100 ir užima trečią vietą tarp 11 valstybių. Tai rodo „Transparency International“ Lietuvos skyriaus (TILS) ir organizacijos „Open Spending EU Coalition“ atliktas vertinimas.
Verslas
IQ FORUMAS „TAURAGĖ 2023“
ES lėšos – Lietuvos konkurencingumui didinti ir strateginiams pokyčiams pasiekti
Europos Sąjungos (ES) fondas „New Generation EU“ skirtas padėti atgaivinti ES valstybių ekonomikas ir nualintą verslą. Kur bus nukreipti didžiausi šių lėšų srautai Lietuvoje? Ar planas atitinka dabartinius poreikius pasikeitus geopolitinei situacijai Europoje? Kovo 31 d. Tauragėje vykusiame IQ forume „Tauragė 2023. Kaip tampama traukos centru?“ buvo pristatytas planas „Naujos kartos Lietuva“ ir naujausi Lietuvos Investicijų agentūros užsibrėžti tikslai.
Aktualijos
RFF
Valstybės kontrolė: yra rizikos, kad Lietuva iš RRF gali gauti mažesnį finansavimą
Valstybės kontrolė (VK) perspėja, kad Europos Komisija gali nepatvirtinti dalies ne iki galo įgyvendintų Lietuvos ekonomikos gaivinimo plano priemonių, todėl šalis gali gauti mažesnį finansavimą nei Vyriausybės prašoma suma pagal pirmąją paraišką.
Aktualijos
Lietuva pateikė prašymą EK išmokėti 565 mln. eurų iš RRF plano
Verslas
„EKONOMIKOS RYTDIENA: AR VIS DAR GALIME JĄ PROGRAMUOTI?“
Krizių akivaizdoje ryškėja Šiaulių regiono stiprybės ir ateities vizija
Lapkričio 24 d. Šiauliuose vykusioje konferencijoje „Ekonomikos rytdiena: ar vis dar galime ją programuoti?“ dalyvavę valstybinių institucijų, verslo, žiniasklaidos atstovai ir ekspertai aptarė iššūkius, su kuriais šiandien susiduria Lietuva, taip pat ir visa Europa: energetikos krizę, infliaciją, Rusijos karą Ukrainoje ir jo keliamą neapibrėžtumą.
Verslas
IQ FORUMAS
IQ forumas Marijampolėje: svarbiausia – stiprinti žaliąją transformaciją ir skaitmenizaciją
Vos spėjus atsigauti po COVID-19 pandemijos mestų iššūkių, Lietuvą kartu su likusia Europa užklupo kitos krizės – Rusijos karo Ukrainoje atgarsiai, energetikos kainų šuolis ir infliacija. Kaip su šiomis problemomis pavyks kovoti Lietuvai, kaip jos paliečia šalies regionus ir kam reikėtų ruoštis ateityje? Šie klausimai buvo aptarti lapkričio 9 d. Marijampolėje vykusiame IQ forume „Sūduva 2022. Kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės?“.
Verslas
IQ FORUMAS
IQ forumas Panevėžyje: ES investicijomis būtina stiprinti ir tas sritis, kuriose pirmaujame
Kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės? Ar tai kliūtis, o gal galimybė ir naujas postūmis inovacijoms? Šie klausimai tapo svarbiausi rugsėjo 28-ąją Panevėžyje vykusiame IQ forume „Panevėžys 2022. Kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės?“.
Verslas
IQ forume Panevėžyje – apie energetikos ir ekonomikos krizes bei priešnuodžius joms
Rytoj, rugsėjo 28 d., Panevėžyje vyks IQ forumas „Panevėžys 2022. Kaip tapti stipresniems po dar vienos krizės“. Tai – tradicinis
Verslas
IQ FORUMAS
IQ forume Utenoje – diskusijos apie tvarias investicijas ir geopolitinius iššūkius
Kokias galimybes teikia „Naujos kartos ES“ planas? Kaip jomis turėtų pasinaudoti Lietuvos verslas, gyventojai ir viešasis sektorius? Kokią naudą šis
Finansai ir investavimas
PANDEMIJOS POVEIKIS
Lietuva šiemet turėtų gauti 1,7 mlrd. eurų ES paramos ekonomikai gaivinti
Iki šių metų pabaigos Lietuva tikisi gauti 1,7 mlrd. eurų Europos Sąjungos (ES) paramos šalies ekonomikos gaivinimui ir atsparumo didinimui, o pirmasis pinigų išmokėjimas pagal planą „Naujos kartos Lietuva“ numatomas rugsėjį.
ŽYMA
NAUJOS KARTOS LIETUVA