Meniu
Prenumerata

trečiadienis, vasario 21 d.


IQ Tema
LIETUVOS KURORTAI
Nors lietuviai kasmet kurortuose palieka milijonus eurų, patys kurortų gyventojai negyvena prabangiai
Keturių didžiausių Lietuvos kurortų savivaldybės – Birštono, Druskininkų, Neringos ir Palangos – negali pasigirti aukštais atlyginimais.
Aktualijos
BALTIJA
Aštuonių šalių ministrai įsipareigojo spręsti jūroje palaidotų sprogmenų problemą
Penktadienį Palangoje antrą kartą vykusioje konferencijoje „Mūsų Baltija“ aštuonių prie Baltijos jūros esančių ES valstybių ministrai susibūrė spręsti neatidėliotinų Baltijos
NT ir energetika
NT RINKA
Tarp kurortų NT aktyvumu išsiskiria Palanga
Šiais metais nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinka yra aprimusi – mažesnį aktyvumą galima matyti ne tik šalies didmiesčiuose, bet ir daugelyje įprastai NT pirkėjams patrauklių kurortų. Vis dėlto priešingai nacionalinėms tendencijoms juda Palangos butų pardavimų kreivė, kurią į viršų kelia naujos statybos butai, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
Palangoje sulaikytas tarptautinėje sankcijų apėjimo schemoje atsidūręs lėktuvas (papildyta)
Per Palangą į Rusiją skridęs privatus lėktuvas gali būti plačios sankcijų apėjimo schemos dalis, antradienį pranešė LRT naujienų portalas.
Verslas
DALIJIMOSI EKONOMIKA
Pajūryje iškils poilsio kompleksas, grįstas dalijimosi ekonomikos principais
Lietuvoje tapo įprasta dalintis paspirtukais, automobiliais, dviračiais ir kitais įrenginiais. O netrukus galėsime dalintis ir tvariais apartamentais pajūryje.
NT ir energetika
ATSINAUJINANTI ENERGIJA
Vėjo parkas Baltijos jūroje bus 30 km nuo kranto, sutarė Palanga ir Vyriausybė
Palangos savivaldybė ir Vyriausybė susitarė, kad būsimas vėjo jėgainių parkas Baltijos jūroje būtų statomas ne už devynių, o bent 30 kilometrų nuo kranto, teigia energetikos ministras Dainius Kreivys.
NT ir energetika
ATSINAUJINANTI ENERGIJA
Būsimo vėjo parko jūroje vystytojai Palangai kasmet sumokės po 3 mln. eurų
Energetikos ministras sako, kad Baltijos jūroje numatomas įrengti pirmasis Lietuvoje vėjo parkas atpigins elektrą šalies vartotojams, o Palanga, pasak Dainiaus Kreivio, pajus tiesioginę jo naudą – savivaldybės biudžetas kasmet pasipildys maždaug 3 mln. eurų, kuriuos parko vystytojas būtų įpareigotas sumokėti nuo pagamintos elektros kiekio.
Kultūra
UŽVERTUS KNYGĄ
100 ir vienas prisiminimas apie A. Mončį
Tarsi mamos austos drobės viršeliu dailininkės Sigutės Chlebinskaitės apvilkta Jeano Christophe’o Mončio knyga „Mano tėvas Antas. 100 prisiminimų apie Antaną
IQ Tema
ATOSTOGŲ PLANAI
Debesuota su pragiedruliais: ir šią vasarą atostogautojai negalės visiškai atsipalaiduoti
Bet prisitaikyti išmoko ir keliautojai, ir verslininkai. Pernai koronavirusas daugeliui sujaukė vasaros atostogų planus, bet šiemet, regis, keliautojai jau susitaikė su
Aktualijos
KARANTINAS
Savaitgalį – išskirtinis policijos dėmesys keliautojų laukiančiai Palangai
Lietuvos policija šį savaitgalį sustiprins pajėgas Palangoje, laukiant keliautojų po to, kai šią savaitę atsisakyta pratęsti judėjimo ribojimą tarp savivaldybių.
Aktualijos
MOBILUMO RIBOJIMAI
Karantino ribojimai žmones paskatino deklaruoti gyvenamąsias vietas kurortuose
Vyriausybės įvesti karantino ribojimai dėl judėjimo tarp savivaldybių žmones paskatino deklaruoti gyvenamąsias vietas kurortuose, žmonės taip pat kreipiasi ir dėl pažymų, kurios reikalingos įvažiuojat.
IT ir transportas
SKRYDŽIAI
Nepasiteisino: mėnesį trukę skrydžiai Vilnius–Palanga atšaukiami
Po daugiau nei dešimtmečio birželio pabaigoje sugrįžusio skrydžio iš Vilniaus į Palangą dėl per menko susidomėjimo nebelieka, jį organizavusi kompanija teigia, kad skrydis nebuvo ekonomiškai naudingas. 
Aktualijos
Politinio prieglobsčio Lietuvoje prašo rusų nacionalistas J.Gorskis
„Rusijos maršų“ organizatorius, iš Rusijos liepą pabėgęs nacionalistas Jurijus Gorskis paprašė prieglobsčio Lietuvoje.
ŽYMA
PALANGA