Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


Pasaulis
„HAMAS“ PALIAUBOS SU IZRAELIU
„Hamas“ lyderis: priartėta prie paliaubų susitarimo su Izraeliu
Palestiniečių islamistų grupuotės „Hamas“ vadovas Ismailas Haniyeh antradienį sakė, kad jo organizacija artėja prie paliaubų susitarimo su Izraeliu. „Esame priartėję prie
Pasaulis
IZRAELIO IR „HAMAS“ KARAS
Izraelio premjeras: mes nesiekiame valdyti Gazos Ruožo
Ketvirtadienį Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu atmetė paliaubas Gazos Ruože, sakė, kad kariuomenė veikia „išskirtinai gerai“ ir Izraelis neplanuoja okupuoti
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Saudo Arabijos atstovai išvyko iš Jemeno, tikimasi daugiau derybų dėl paliaubų
Saudo Arabijos delegacija išvyko iš karo draskomo Jemeno, pasiekusi „pirminį susitarimą“ dėl paliaubų ir įsipareigojusi surengti antrąjį derybų su Irano remiamais husių sukilėliais raundą, penktadienį pranešė husių ir vyriausybės šaltiniai.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
Ukraina pranešė apie naujus Rusijos smūgius po paskelbtų paliaubų
Rusijos pajėgos penktadienį smogė Kramatorsko miestui Ukrainos rytuose, pranešė Ukrainos prezidento administracijos vadovo pavaduotojas po vienašališkai paskelbtų Rusijos paliaubų pradžios.
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
V. Orbanas pasikalbėjo su V. Putinu, ragina nedelsiant skelbti paliaubas
Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas trečiadienį sakė pasikalbėjęs su Vladimiru Putinu ir paraginęs jį nedelsiant skelbti paliaubas Ukrainoje bei pakvietęs Prancūzijos, Vokietijos, Ukrainos ir Rusijos lyderius susitikti Budapešte.
Pasaulis
ETIOPIJA
Etiopijos federalinė vyriausybė Tigrėjuje paskelbė „vienašališkas paliaubas“
Etiopijos federalinė vyriausybė pirmadienį paskelbė „vienašališkas paliaubas“ karo draskomame Tigrėjaus regione, pranešė valstybinė žiniasklaida.
Pasaulis
VIDURIO RYTAI
Po penkerių metų kovų Libijoje paskelbtos paliaubos, žadami nauji rinkimai
Kariaujančios Libijos vyriausybės penktadienį atskirais pareiškimais paskelbė nutraukiančios visus kovos veiksmus ir artimiausiu laiku surengsiančios visuotinius rinkimus.
Aktualijos
Prie fronto Ukrainos rytuose atsidūrę gyventojai puoselėja taikos viltis
Ukrainos prezidentui Petro Porošenkai neseniai pasirašius įstatymą dėl separatistų kontroliuojamų teritorijų reintegracijos, prie fronto linijos šalies rytuose ketvirtus metus gyvenantys žmonės tikisi pokyčių. Kol kas jie nuolat tebegirdi apšaudymus ir čia jiems net sunku pamatyti ukrainietiškas televizijos programas.
ŽYMA
PALIAUBOS