Meniu
Prenumerata

penktadienis, liepos 12 d.


Pasaulis
SVEIKATA
PSO: skiepai nuo COVID-19 Europoje išgelbėjo mažiausiai 1,4 mln. gyvybių
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) antradienį paskelbė, kad COVID-19 skiepai Europoje išgelbėjo mažiausiai 1,4 mln. gyvybių, tuo pat metu pabrėždama, jog virusas niekur nedingo.
Pasaulis
COVID-19
PSO įspėja – COVID-19 neišnyko
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos biuras antradienį įspėjo, kad COVID-19 pavojus neišnyko, ir teigė, kad dėl jo regione vis dar miršta beveik 1 000 žmonių per savaitę.
Pasaulis
COVID-19
PSO: COVID-19 pandemija tebėra tarptautinė krizė
Praėjus trejiems metams po to, kai Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė aukščiausią pasaulinį pavojaus lygį dėl COVID-19, pirmadienį ji pareiškė, kad ši pandemija tebėra tarptautinė krizė.
Pasaulis
COVID-19
PSO siekia gauti daugiau duomenų apie COVID-19 protrūkį Kinijoje
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) trečiadienį pakartojo, kad Kinija turi dalytis daugiau duomenų apie šalyje įsižiebusį COVID-19 protrūkį, ir kartu pagyrė Vašingtono „radikalų skaidrumą“ kovojant su nauja viruso forma.
Verslas
KOVA SU RŪKYMU
Kova su rūkymu kiekvienoje valstybėje skirtinga, bet visada galime pasimokyti iš kitų klaidų ir pergalių
Kasmet vis daugiau valstybių visame pasaulyje renkasi svarstyti cigarečių alternatyvų galimybę, siekdamos sumažinti rūkymo keliamą žalą tiek žmonių sveikatai, tiek valstybės biudžetui. Tarp jų – Jungtinė Karalystė, JAV, Portugalija, Norvegija ir kitos.
Pasaulis
COVID-19
PSO perspėja: COVID-19 pandemija „toli gražu nesibaigė“
Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Tedrosas Adhanomas Ghebreyesusas antradienį pareiškė, kad vėl augantys užsikrėtimo COVID-19 skaičiai rodo, jog pandemija dar toli gražu nesibaigė, ir perspėjo, kad virusas laisvai plinta.
Pasaulis
COVID-19
PSO: Kinijos strategija „nulis COVIDo“ nėra tvari
Kinijos kovos su pandemija strategija „nulis COVIDo“ nėra tvari, antradienį pareiškė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO).
Pasaulis
PANDEMIJA
COVID-19 pasaulyje 2020–2021 metais nusinešė maždaug 15 mln. gyvybių
COVID-19 pandemija 2020 ir 2021 metais visame pasaulyje pareikalavo maždaug 15 mln. žmonių gyvybių, ketvirtadienį paskelbė Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), beveik tris kartus padidindama oficialų su pandeminiu koronavirusu siejamų mirčių skaičių.
Pasaulis
COVID-19
PSO: koronaviruso pandemija galimai žengia į baigiamąją fazę Europos regione
Atsiradus koronaviruso omikron variantui COVID-19 pandemija perėjo į naują fazę ir galbūt artėja prie pabaigos Europoje, sekmadienį pranešė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) Europos regiono direktorius Hansas Kluge.
Pasaulis
„CUNAMIS“
PSO įspėja apie COVID „cunamį“, omikron atmainai skatinant rekordinius protrūkius
Koronaviruso „cunamis“ gali sugriauti sveikatos apsaugos sistemas, trečiadienį įspėjo Pasaulio sveikatos organizacija (PSO), daugeliui šalių dėl itin užkrečiamos pandeminio koronaviruso
Pasaulis
COVID-19
PSO ir JAV mokslininkai: omikron variantas nėra baisesnis už kitas viruso atmainas
Pasaulis
COVID-19
PSO atidžiai stebi koronaviruso delta atmainos subvariantą
Pasaulyje vėl daugėjant COVID-19 atvejų, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė atidžiai stebinti vieną koronaviruso delta atmainos subvariantą ir norinti išsiaiškinti, ar jis yra užkrečiamesnis už pradinę atmainą.
Aktualijos
COVID-19
PSO: iki pandemijos pabaigos dar toli
Koronaviruso krizė toli gražu nesibaigė, antradienį pareiškė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) specialusis komitetas ir paragino kurti naujos kartos vakcinas ilgalaikei pandemijos kontrolei.
Verslas
ALKOHOLIO RIBOJIMAI
Lietuva – tarp labiausiai alkoholio vartojimą sumažinusių šalių
Lietuva patenka į penketuką šalių, kurios per penkerius metus labiausiai sumažino alkoholio vartojimą, rodo naujausi Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenys.
Pasaulis
COVID-19 KILMĖ
Kinija atmeta tolesnio PSO tyrimo dėl COVID-19 kilmės būtinybę
Kinija penktadienį atmetė Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) raginimus atnaujinti tyrimą dėl COVID-19 pandemijos kilmės, pareiškusi, kad palaiko „mokslines“, o ne „politines“ pastangas išsiaiškinti, kaip atsirado naujasis koronavirusas.
ŽYMA
PASAULIO SVEIKATOS ORGANIZACIJA