Meniu
Prenumerata

šeštadienis, liepos 13 d.


Verslas
ENERGETIKA
VERT įpareigojo „Perlas Energija“ sumokėti 4,21 mln. eurų – bendrovė sprendimą skųs
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) priėmė sprendimą įpareigoti veiklą nutraukusį nepriklausomą elektros tiekėją „Perlas Energija“ į valstybės biudžetą grąžinti kiek daugiau nei 4,21 mln. eurų su PVM.
Verslas
VERT PASIŪLYMAS
VERT nustatė, kad „Perlas Energija“ valstybei turi grąžinti 3,48 mln. eurų
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) siūlo įpareigoti veiklą nutraukusiam elektros tiekėjui „Perlas Energija“ į valstybės biudžetą grąžinti 3,48 mln. eurų.
NT ir energetika
ENERGETIKA
„Perlas Energija“ daugiau nei 5 tūkst. klientų išmokėjo apie 70 tūkst. eurų
Įsipareigojimų klientams nesugebėjusi įvykdyti ir veiklą sustabdžiusi nepriklausoma elektros tiekėja „Perlas Energija“ spalį sulaukė daugiau nei 5 tūkst. kitą tiekėją pasirinkusių klientų prašymų kompensuoti kainos skirtumą. Jiems jau išmokėta daugiau nei 70 tūkst. eurų, sako įmonės vadovas.
NT ir energetika
ELEKTRA
ESO: garantinio tiekimo kaina lapkritį mažėja 27,7 cento iki 36 centų už kWh
Garantinio elektros tiekimo paslaugos kaina lapkritį, palyginti su spaliu, mažėja 27,7 cento ir kainuos 36 centus už kilovatvalandę (su PVM), pranešė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO).
NT ir energetika
ENERGETIKA
Trečiąjį elektros rinkos liberalizavimo etapą siūloma atidėti trejiems metams
Energetikos ministerija siūlo trečiąjį mažmeninės elektros rinkos liberalizavimo etapą atidėti trejiems metams – iki 2026 metų sausio. Dabar numatytas terminas – 2023 metų sausis.
NT ir energetika
RINKOS LIBERALIZACIJA
Vyriausybė pritarė „Perlas Energijos“ klientų kompensacijoms
Vyriausybė trečiadienį apsisprendė mokėti kompensacijas beveik 38 tūkstančiams nuo rugsėjo veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų, iki šiol nepasirinkusių kito tiekėjo. Tokie vartotojai rugsėjį turėtų mokėti apie 27 centus už kilovatvalandę, o skirtumą tarp šios ir garantinio tiekimo kainos sumokės valstybė bei nedidelę dalį – „Perlas Energija“.
Aktualijos
ELEKTROS TIEKIMAS
„Perlas Energija“ žada 6 centų už kWh kompensacijas
Nuo rugsėjo 1-oios veiklą stabdanti nepriklausoma elektros tiekėja bendrovė „Perlas Energija“ savo vartotojams kompensuos fiksuotos kainos skirtumą tarp įmonės ir naujo tiekėjo kainų, bet ne daugiau kaip 6,3 cento už kilovatvalandę.
NT ir energetika
ELEKTRA
Naujus elektros tiekėjus jau pasirinko 40 proc. „Perlas Energijos“ klientų
Valstybės valdomos „Ignitis grupės“ elektros ir gamtinių dujų skirstymo bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) penktadienio duomenimis, 40 proc. (apie 70 tūkst.) nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų jau pasirinko kitą naują nepriklausomą tiekėją, 60 proc. (106 tūkst.) – dar ne.
NT ir energetika
RINKOS LIBERALIZAVIMAS
I. Segalovičienė: „Perlas Energija“ turėtų atlyginti valstybės išlaidas jos klientams
Valstybė turėtų iš nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ išsireikalauti lėšas, kurias išleis pasirūpinti šios įmonės klientais, kai bendrovė nutarė stabdyti savo veiklą, sako prezidento vyriausioji patarėja.
NT ir energetika
ELEKTROS TIEKĖJAI
Seimo pirmininkė mato rizikų dėl Vyriausybės kompensacijų „Perlas Energijos“ klientams
Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako matanti rizikų dėl energetikos ministro pareiškimo, kad Vyriausybė skirs dalines kompensacijas nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientams, pastarajai pranešus apie veiklos stabdymą.
Aktualijos
RINKOS LIBERALIZAVIMAS
Premjerė dėl „Perlas Energija“ situacijos D. Kreivio atsakomybės neįžvelgia
Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad valstybė pasirūpins veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientais, o dėl tokios situacijos ji teigia nematanti energetikos ministro Dainiaus Kreivio atsakomybės.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Analitikai: valstybė neturėtų kompensuoti „Perlas Energijos“ klientų nuostolių
Vyriausybės ketinimus kompensuoti veiklą stabdančios nepriklausomos elektros tiekėjos „Perlas Energija“ klientų nuostolius ekonomistai vadina klaida, politiniu ir neteisingu sprendimu kitų vartotojų atžvilgiu.
NT ir energetika
ENERGETIKA
D. Kreivys: Vyriausybė skirs dalines kompensacijas „Perlas Energijos“ klientams
NT ir energetika
„Perlas Energija“ stabdo veiklą – apgauti klientai raginami sudaryti sutartis su kitais tiekėjais
Prieš kelias savaites fiksuotos kainos sutartis vienašališkai pakeitęs elektros tiekėjas UAB „Perlas Energija“ stabdo veiklą. Bendrovė ketvirtadienio rytą savo klientus informavo,
NT ir energetika
ENERGETIKA
Politikams ieškant atsakingų už „Perlo Energijos“ veiksmus, galimybių juos rasti nedaug
Nepriklausomai elektros tiekėjai „Perlas energija“ nutraukiant sutartis su maždaug 180 tūkst. jos klientų, padėtį kitą savaitę ketina aiškintis Seimo Ekonomikos komitetas ir Energetikos ir darnios plėtros komisija.
ŽYMA
PERLAS ENERGIJA