Meniu
Prenumerata

penktadienis, balandžio 19 d.


Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Kova baigta: N. Haley stabdo savo JAV prezidento rinkimų kampaniją
Respublikonė, buvusi ambasadorė Jungtinėse Tautose Nikki Haley trečiadienį oficialiai sustabdė savo Jungtinių Valstijų prezidento rinkimų kampaniją. Tokį sprendimą Respublikonų partijos kandidatė priėmė po vakar vykusio Didžiojo penktadienio, kuomet iš 15 balsavusių valstijų ji D. Trumpą aplenkė tik vienoje.
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Didysis antradienis JAV pirminiuose rinkimuose didelių staigmenų nepateikė
Didysis antradienis, kovo 5-oji, – diena, kai savo nuomonę JAV pirminiuose rinkimuose vienu metu išreiškė daugiausia šalies gyventojų. 15-os valstijų ir vienos JAV užjūrio teritorijos gyventojai traukė balsuoti už pasirinktą kandidatą. Kaip ir buvo prognozuojama, daugiausia pergalių susižėrė Respublikonų partijos kandidatas Donaldas Trumpas. Demokratų kandidatas prezidentas Joe Bidenas užtikrintai laimėjo visose valstijose, išskyrus užjūrio teritoriją Amerikos Samoa.
Pasaulis
JAV
JAV Aukščiausiasis Teismas paliko D. Trumpo pavardę ant Kolorado valstijos pirminių rinkimų balsalapių
JAV Aukščiausiasis Teismas pirmadienį vienbalsiai atmetė Kolorado valstijos bandymą pašalinti Donaldą Trumpą iš respublikonų pirminių rinkimų balsalapių dėl įtariamo dalyvavimo maište.
Pasaulis
ANTRADIENIO KALEIDOSKOPAS
Sprogimas Indijos fejerverkų fabrike, Vidurio Europos ir Ukrainos santykiai ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių vasario 6-osios naujienų iš Lietuvos ir užsienio apžvalga.
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Svyruojančia valstija laikoma Nevada sugebėjo respublikonų pirminius rinkimus paversti chaosu
Antradienį Nevados demokratai keliaus į pirminius rinkimus, kur rinks savo partijos kandidatą JAV prezidento rinkimuose. Nevados respublikonams viskas skamba kiek sudėtingiau: antradienį jie irgi keliaus į pirminius rinkimus, bet ketvirtadienį jų taip pat laukia ir sueigos. Kaip vienoje valstijoje vienos partijos nariai gali balsuoti ir pirminiuose rinkimuose, ir sueigose?
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Naujojo Hampšyro pirminiuose rinkimuose D. Trumpas įveikė N. Haley
Antradienį Naujajame Hampšyre tęsėsi kova dėl nominacijos dalyvauti JAV prezidento rinkimuose. Šįkart prie balsadėžių rinkosi abiejų partijų – Respublikonų ir Demokratų – nariai bei nė vienai partijai nepriklausantys gyventojai.
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Ar R. DeSantiso pasitraukimas iš JAV pirminių rinkimų atveria duris į pergalę D. Trumpui?
Antradienį Naujojo Hampšyro valstijos laukia pirminiai Respublikonų partijos rinkimai. Visos šalies dėmesį jie pritraukė dėl Floridos gubernatoriaus Rono DeSantiso sekmadienį pateiktos staigmenos – antruoju po Donaldo Trumpo laikytas kandidatas nusprendė pasitraukti iš rinkimų. Kaip tai keičia žaidimo taisykles?
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
Su D. Trumpu save lyginęs respublikonas R. DeSantisas palieka JAV pirminius rinkimus
Pasaulis
VENGRIJA
Vengrijoje prasideda pirminiai rinkimai: šalies opozicija tikisi įveikti V. Orbaną
Naujai susivieniję Vengrijos opozicijos politikai šeštadienį eina prie balsadėžių dalyvauti pirmuosiuose šalyje pirminiuose rinkimuose, kurie, kaip jie tikisi, padės perimti
Pasaulis
DEMOKRATŲ PIRMALAIKIAI RINKIMAI
Demokratė E. Warren traukiasi iš kovos mesti pirštinę Donaldui Trumpui
Masačusetso senatorė Elizabeth Warren, vienu metu laikyta Demokratų partijos pirminių rinkimų favorite,  traukiasi iš šios kovos. 70-metė E. Warren ketvirtadienį paskambins
Pasaulis
JAV PIRMINIAI RINKIMAI
B. Sanderso laimės valanda Naujajame Hampšyre
Bernie Sandersas laimėjo antradienį Naujajame Hampšyre surengtus itin svarbius demokratų pirminius rinkimus, rodo JAV televizijų prognozės, ir paliko užnugaryje tokius varžovus kaip partijos sunkiasvoris Joe Bidenas, kovodamas dėl teisės lapkritį susigrumti su prezidentu Donaldu Trumpu.
ŽYMA
PIRMINIAI RINKIMAI