Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, liepos 18 d.


Aktualijos
Branduolinio karo grėsmė – kasdieniuose diplomatiniuose pokalbiuose
Šiaurės Korėjos ambasadoriaus prie Jungtinių Tautų pavaduotojas Kim In Ryongas pirmadienį pareiškė, kad padėtis Korėjos pusiasalyje „tapo itin nestabili, ir bet kurią akimirką gali įsiplieksti branduolinis karas“.
Aktualijos
JAV diplomatijos vadovas siekia griežtinti Irano branduolinį susitarimą
JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas antradienį pareiškė, kad Jungtinės Valstijos tikisi savo sąjungininkių paramos siekiant įtikinti Iraną atnaujinti derybas dėl branduolinio susitarimo.
Aktualijos
D.Trumpas karo Afganistane nebelaiko lėšų švaistymu
JAV prezidentas Donaldas Trumpas atvėrė kelius padidinti kontingentą Afganistane tūkstančiais amerikiečių karių ir atsitraukė nuo savo pažadų greitai užbaigti ilgiausią karą per Amerikos istoriją.
Aktualijos
Pamiršti neliko – JAV valstybės sekretorius apsilankė Ukrainoje
Pasaulinio dėmesio centre šį savaitgalį atsidūrė pirmasis JAV ir Rusijos prezidentų susitikimas.  Jame taip pat dalyvavęs JAV valstybės sekretorius Rexas Tillersonas kitą dieną su naujienomis atskrido tiesiai į Kijevą ir susitiko su Ukrainos prezidentu Petro Porošenka.
Aktualijos
Rusų ekspertas: tai gali būti netiesioginio konflikto pradžia
JAV smūgiai Sirijoje tikriausiai žymi Vašingtono ir Maskvos netiesioginio konflikto pradžią, o Rusija atsidūrė keblioje padėtyje, spręsdama dėl atsakomosios reakcijos, penktadienį pareiškė vienas rusų ekspertas.
ŽYMA
REXAS TILLERSONAS