Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 24 d.


Finansai ir investavimas
FINANSAI
Italijai netikėtai apmokestinus bankų nenumatytą pelną, jų akcijų kursai ritasi žemyn
Italijai netikėtai paskelbus apie sprendimą 40 proc. apmokestinti bankų „perteklinį pelną“, atsiradusį dėl palūkanų normų padidėjimo, pagrindinis šalies akcijų indeksas
Pasaulis
ITALIJA IR PRANCŪZIJA
Italijos premjerė sukritikavo „agresyvią“ Prancūzijos reakciją dėl migrantų
Italijos ministrė pirmininkė Giorgia Meloni penktadienį pasmerkė „agresyvią Prancūzijos vyriausybės reakciją“ į Romos atsisakymą priimti migrantų gelbėjimo laivą.
Pasaulis
ITALIJA
Italija kaltinama neteisėtai atsisakanti įsileisti migrantus
Pasaulis
ITALIJA
Italijos kraštutinių dešiniųjų vyriausybė parlamente laimėjo balsavimą dėl pasitikėjimo
Italijos naujoji kraštutinių dešiniųjų vyriausybė antradienį žemuosiuose parlamento rūmuose laimėjo balsavimą dėl pasitikėjimo, premjerei Giorgiai Meloni išdėsčius savo programą ir patvirtinus šalies pozicijas Europoje bei paramą Ukrainai.
Pasaulis
ITALIJA
G. Meloni: Italija liks „visiška Europos ir Vakarų pasaulio dalis“
Naujoji italų ministrė pirmininkė Giorgia Meloni antradienį, parlamente dėstydama savo vyriausybės prioritetus, pareiškė, kad „Italija yra visiška Europos ir Vakarų pasaulio dalis“.
Pasaulis
ITALIJA IR UKRAINA
G. Meloni: Ukraina gali kliautis Italija
Ukraina gali tikėtis Italijos naujosios vyriausybės paramos, žinutėje ukrainiečių prezidentui Volodymyrui Zelenskiui sakė italų kraštutinių dešiniųjų lyderė Giorgia Meloni.
Pasaulis
DEŠINIŲJŲ TRIUMFAS
Galutiniai rezultatai: Italijos rinkimus laimėjo dešiniojo sparno aljansas
Savaitgalį vykusiuose visuotiniuose rinkimuose Giorgios Meloni kraštutinių dešiniųjų partija „Italijos broliai“ (it. Fratelli d\'Italia) surinko 26 proc. balsų, o jos dešiniojo sparno koalicija užsitikrino aiškią daugumą parlamente, rodo antradienį paskelbti galutiniai rezultatai.
Pasaulis
ITALIJA
Italijos ekspremjeras S. Berlusconi: V. Putinas buvo „pastūmėtas“ užpulti Ukrainą
Buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi penktadienį buvo priverstas paaiškinti savo komentarus apie ilgametį draugą Vladimirą Putiną po to, kai užsiminė, kad Rusijos prezidentas buvo „pastūmėtas“ savo aplinkos įsiveržti į Ukrainą.
Kultūra
KINO APDOVANOJIMAI
Gera žinia kūrėjams: dėl „Oskarų“ galės varžytis ir kino teatruose nerodyti filmai
Dėl „Oskarų“ šiais metais galės varžytis ir kino teatruose nerodyti filmai, antradienį pranešė Kino meno ir mokslo akademija, reikšmingai pakeitusi taisykles dėl koronaviruso pandemijos.
Pasaulis
TURIZMAS
Italija kenčia dėl koronaviruso
Italijos turizmo verslo nuostoliai dėl Kinijoje prasidėjusios naujojo koronoviruso epidemijos gali siekti 4,5 mlrd. eurų, pranešė Italijos naujienų agentūra ANSA, remdamasi „Istituto Demoskopika“ atliktais tyrimais.
Kultūra
Kardinolo S. Tamkevičiaus titulinės bažnyčios globėja
Ant titulinės bažnyčios Romoje, kurioje sausio 26 dieną vyko kardinolo Sigito Tamkevičiaus ingreso apeigos, fasado lotynų kalba parašyta, jog ji dedikuota Angelei Meriči, 1474 metais šiaurės Italijoje gimusiai ir 1540-aisiais mirusiai šventajai. Sausio 27-ąją, jos mirties dieną, švenčiamas jos liturginis minėjimas.
Aktualijos
Sausros nualintoje Romoje ribojamas vandens tiekimas
Visi keliai veda į Romą. Vis dėl to vanduo šią vasarą jos nepasiekia net Antikos imperijos laikus menančiais vandentiekio vamzdžiais.
ŽYMA
ROMA