Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, balandžio 18 d.


Pasaulis
PIETŲ IR ŠIAURĖS KORĖJOS
Šiaurės Korėja nutraukė ekonominį bendradarbiavimą su Pietų Korėja
Šiaurės Korėjos marionetinis parlamentas balsavo už įstatymų dėl ekonominio bendradarbiavimo su Pietų Korėja panaikinimo, ketvirtadienį pranešė valstybinė žiniasklaida – taip abiejų kaimynių santykiai pasiekė naujas žemumas.
Pasaulis
NUTEKINTOS PASLAPTYS
Pietų Korėja teigia, kad didelė dalis nutekintų JAV žvalgybos dokumentų yra suklastoti
Pietų Korėja antradienį pareiškė, kad didelė dalis nutekintų JAV žvalgybos dokumentų, rodančių Seulo susirūpinimą dėl ginklų tiekimo Ukrainai, yra suklastoti. Šie
Pasaulis
PIETŲ KORĖJA IR JUNGTINĖS VALSTIJOS
Pietų Korėja ir JAV po Šiaurės Korėjos bandymo paleido raketų
Pietų Korėja ir Jungtinės Valstijos, reaguodamos į Šiaurės Korėjos balistinės raketos paleidimą virš Japonijos, į jūrą paleido raketų salvę, trečiadienį
Pasaulis
JAV IR PIETŲ KORĖJA
JAV ir Pietų Korėja pradėjo didžiausias per ketverius metus bendras karines pratybas
Jungtinės Valstijos ir Pietų Korėja pirmadienį pradėjo didžiausias nuo 2018 metų bendras karines pratybas, pranešė Seulas.
Pasaulis
ŠIAURĖS KORĖJA
JT vadovas išreiškė „aiškų įsipareigojimą“ dėl Šiaurės Korėjos denuklearizacijos
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas penktadienį lankydamasis Seule išreiškė savo „aiškų įsipareigojimą“ dėl Šiaurės Korėjos denuklearizacijos, Pchenjanui prieš kelias savaites pareiškus, kad jis „pasirengęs mobilizuoti“ savo branduolinio atgrasymo priemones.
Pasaulis
KORĖJOS PUSIASALIS
Seulas vėl erzina Pchenjaną: pradėjo tyrimą Šiaurės Korėjos lyderio sesers atžvilgiu
Seulo prokurorai pradėjo precedento neturintį tyrimą Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-uno įtakingos sesers atžvilgiu dėl praėjusį mėnesį Pchenjano susprogdinto abiejų šalių ryšių palaikymo biuro, ketvirtadienį pranešė pareigūnai.
Pasaulis
NETEKTIS
Kinijos žiniasklaida: dingęs Seulo meras rastas negyvas
Seulo meras Park Won-soonas, apie kurio dingimą buvo pranešta anksčiau ketvirtadienį, buvo rastas negyvas, pranešė Kinijos televizija CGTN. Pietų Korėjos žiniasklaida ir pareigūnai šios informacijos kol kas nepatvirtino.
Pasaulis
ŠIAURĖS KORĖJA
Seulas: Šiaurės Korėja susprogdino ryšių su Pietų Korėja biuro būstinę
Šiaurės Korėja antradienį susprogdino ryšių su Pietų Korėja biuro pastatą pasienio mieste Kesonge, pranešė Suvienijimo ministerija Seule.
Vietovardžiai
Valgyk, melskis, skubėk: gyvenimas Pietų Korėjoje
Pietų Korėja neretai poetiškai vadinama ryto ramumos šalimi. Tačiau joje gyvenusi Viktorija Stanulionytė sako, kad toks apibūdinimas su realybe neturi nieko bendro.
ŽYMA
SEULAS