Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 8 d.


Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
I. Šimonytė apie „čekiukų skandalą“: Vyriausybės krizės aš nemačiau
Premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad dėl vadinamojo „čekiukų skandalo“ kilusių politinių įtampų negalima vadinti Vyriausybės krize, nes, anot jos, ši situacija su Ministrų kabineto darbu iš esmės nieko bendro neturėjo.
Aktualijos
LRT
LRT generalinis direktorius galėtų būti renkamas atviru balsavimu
Nacionalinio transliuotojo LRT generalinis direktorius galėtų būti renkamas organizuojant atvirą balsavimą, sako LRT tarybos pirmininkas Eugenijus Valatka. Jo teigimu, dukart nepavykus
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
I. Šimonytė sako primygtinai reikalavusi S. Kairio neteikti atsistatydinimo prašymo
Premjerė Ingrida Šimonytė sako primygtinai reikalavusi kultūros ministro Simono Kairio neteikti atsistatydinimo prašymo kilus abejonių dėl jo išlaidų dirbant Kauno
IQ Tema
SIMONAS KAIRYS
Nematomas žmogus
Kultūros ministerijoje vėl nieko naujo Žiniasklaidos dėmesio retai sulaukiantis kultūros ministras mažai žinomas ir IQ kalbintiems ekspertams, ir visuomenei: daugiau nei
Aktualijos
PVM LENGVATA
S. Kairys: 9 proc. PVM lengvata meno ir kultūros renginiams – sveikintinas kompromisas
Kultūros ministras Simonas Kairys sako, kad premjerės siūloma neterminuota 9 proc. pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata meno ir kultūros įstaigoms bei renginiams yra sveikintinas kompromisas, nors jis neapima viso kultūros sektoriaus.
Kultūra
VILNIUS
S. Kairys patvirtino naują Lietuvos rusų teatro pavadinimą – Vilniaus senasis teatras
Kultūros ministras Simonas Kairys patvirtino naują Lietuvos rusų dramos teatro pavadinimą, jis vadinsis Vilniaus senasis teatras.
Aktualijos
KARAS UKRAINOJE
Kultūros ir švietimo ministrai Liuksemburge tarsis dėl pagalbos Ukrainai
Lietuvos kultūros ministras bei švietimo, mokslo ir sporto ministrai Simonas Kairys bei Jurgita Šiugždinienė pirmadienį dalyvaus ES Tarybos, skirtos švietimui, jaunimui, kultūrai ir sportui, posėdyje Liuksemburge.
Aktualijos
KULTŪRA
S. Kairys: šiemet parama menininkams bus didesnė, tačiau įvedama ir daugiau saugiklių
Šiemet parama nukentėjusiems nuo koronaviruso menininkams ir įstaigoms bus didesnė, tačiau ją skirstant bus įvedama daugiau saugiklių, sako kultūros ministras Simonas Kairys.
ŽYMA
SIMONAS KAIRYS