Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, liepos 18 d.


IQ video
ALFA TAŠKAS
Švietimo sistemoje – gaisras: politikams rūpi artėjantys rinkimai, todėl gesinti ugnies neverta
Skandalais apipinti ir nepasitenkinimą sukėlę vienuoliktokų tarpiniai patikrinimai jau yra baigti, tačiau nežinomybės švietimo sistemoje vis dar lieka nemažai. Švietimo
Pasaulis
ES PRIEGLOBSČIO SISTEMOS REFORMA
Kaip ES nori pakeisti savo prieglobsčio sistemą
Ketvirtadienį vyksiančiose ES valstybių narių ir Europos Parlamento derybose bus intensyviai diskutuojama dėl reformų, kurias blokas nori įgyvendinti migracijos ir
Aktualijos
IŠMOKTOS PAMOKOS
VRM siūlo naują krizių valdymo modelį
Vidaus reikalų ministerija (VRM) siūlo naują krizių valdymo modelį, steigiant jų valdymo centrą, kuris vykdytų grėsmių stebėseną, pasirengimą ekstremaliosioms situacijoms.
Komentarai
KOMENTARAS
Aplaidumas kibernetinio saugumo srityje neša gausų derlių priešininkams
Kažkokie žmonės nusikopijuoja jūsų raktus. Devynis mėnesius jie kada panorėję landžioja į jūsų namus ir darbovietę, šnipinėdami jūsų slapčiausias privačias kalbas ir darbus. Jūs niekuomet neišsiaiškinsite, ką jie sužinojo ir ar jie tikrai pasitraukė. Į panašią padėtį yra patekę dar apie 18 000 kitų žmonių.
Aktualijos
NETEISĖTI VEIKSMAI
Institucijos įspėja apie „kompleksinę kibernetinę ataką“ platinant melagingas naujienas
Užsienio reikalų (URM), Krašto apsaugos (KAM) ministerijos bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) ketvirtadienį pranešė apie jų vardu platinamas melagingas naujienas dėl neva sulaikyto Lenkijos diplomato ir šaukimų atlikti karo prievolę.
ŽYMA
SISTEMA