Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 17 d.


Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
D. Kuleba: galingiausias Kremliaus eksporto produktas Afrikoje – „Wagner“ ir propaganda
Rusija spaudžia Afrikos šalių vyriausybes stiprinti ryšius su Maskva, pareiškė Ukrainos užsienio reikalų ministras naujienų agentūrai AFP. Anot jo, galingiausias Kremliaus
Pasaulis
KARAS UKRAINOJE
JAV pareigūnas: G 7 viršūnių susitikimas didins „spaudimą Rusijai“
Lyderiai per būsimą Didžiojo septyneto (G 7) viršūnių susitikimą Vokietijoje paskelbs naujų priemonių, didinančių spaudimą Rusijai dėl jos invazijos į
Verslas
UŽSIENIO INVESTUOTOJAI
A. Skaisgirytė: Vokietijos įmonės nesitrauks iš Lietuvos rinkos dėl Kinijos spaudimo
Vokietijos įmonės patikino nesitrauksiančios iš Lietuvos rinkos dėl Kinijos vykdomo spaudimo, sako prezidento patarėja užsienio politikai Asta Skaisgirytė.
Pasaulis
UŽSIENIO POLITIKA
Lietuvai patiriant Pekino spaudimą, ES bando nustatyti bendrą politiką Kinijos atžvilgiu
Lietuvai patiriant Pekino spaudimą dėl glaudesnių ryšių su Taivanu, Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai bando sutarti dėl bendros politikos Kinijos atžvilgiu.
Komentarai
KINIJOS ĮTAKA
Kinija puola Švediją, o ką daro sąjungininkai?
Švedija yra puolama ir jai skubiai reikalinga pagalba. Tai gali būti staigmena galvojantiems, kad didžiausia Šiaurės šalis yra neutrali, geranoriška, nesikišanti į pasaulio reikalus, apdovanota daugeliu draugų ir neturinti priešų.
Verslas
Dokumentinė juosta „Spaudimas“: miestai nebepriklauso žmonėms
Jei būstą imtume laikyti ne nuosavybe, o viena svarbiausių žmogaus teisių, kaip pasikeistų mūsų požiūris į jo projektus vystantį verslą, klausia Jungtinių Tautų specialioji pranešėja būsto klausimu Leilani Farha. Kartu su dokumentinio filmo „Spaudimas“ režisieriumi Frederiku Gerttenu ji keliauja po pasaulį ir dalijasi gyventojų, neturinčių teisės į savo namus, istorijomis.
ŽYMA
SPAUDIMAS