Meniu
Prenumerata

penktadienis, gruodžio 1 d.


Verslas
TRANSPORTAS
LOT tęs skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio
Lenkijos oro bendrovė „LOT Polish Airlines“ tęs skrydžius tarp Vilniaus ir Londono Sičio oro uostų – Lietuvos oro uostai su
Pasaulis
RUSIJA
Vakarai smerkia Maskvos pareiškimą apie faktinę susitarimo dėl ukrainietiškų grūdų pabaigą
Kremlius pirmadienį paskelbė, kad susitarimo dėl ukrainietiškų grūdų eksporto galiojimas faktiškai baigėsi. Jo pareiškimą pasmerkė Vakarų šalių atstovai, o Turkijos lyderis
NT ir energetika
ENERGETINĖ NEPRIKLAUSOMYBĖ
D. Kreivys: norėdami sinchronizuotis 2024 m., šiemet turime nepratęsti BRELL sutarties
Lietuvai siekiant greitesnio Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizavimo su Vakarų Europa, BRELL sutarties nepratęsimo klausimas turi būti išspręstas šiemet, sako energetikos ministras Dainius Kreivys.
Aktualijos
VILNIUS
Nacionalinis muziejus siekia nutraukti sutartį su Gedimino kalno darbų projektuotojais
Lietuvos nacionalinis muziejus siekia nutraukti sutartį su Gedimino kalno ilgalaikių tvarkymo darbų projekto rengėju – įmone „Hidroterra“ dėl techninių klaidų, bus skelbiamas naujas pirkimas.
Aktualijos
LUKIŠKIŲ AIKŠTĖ
Vyriausybė Vilniaus savivaldybei siūlo keisti sutartį dėl Lukiškių aikštės
Vilniaus savivaldybei siūloma skubiai keisti panaudos sutartį dėl Lukiškių aikštės įtraukiant į ją Seimo priimtas įstatymo nuostatas, jei su tuo savivaldybė nesutiks, aikštė bus perimama, sako kultūros ministras Mindaugas Kvietkaukas.
Verslas
CENTRINIS PAŠTAS
„Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį
Valstybės valdomas Lietuvos paštas ir investicijų bendrovės „Lords LB Asset Management“ fondas pasirašė Vilniaus centrinio pašto įsigijimo sutartį.
Pasaulis
BREKSITAS
„Brexit“ problemos: 4 temos, galinčios sugriauti būsimą JK ir ES prekybos susitarimą
ES vyriausiasis „Brexit“ derybininkas Michelis Barnier išreiškė nuoskaudą, kad kol kas „nėra jokio esminio proveržio derybose“ po ketvirtojo derybų tarp Jungtinės Karalystės ir ES raundo, pranešė portalas „Euronews“.
ŽYMA
SUTARTIS