Meniu
Prenumerata

penktadienis, liepos 19 d.


Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
ES gali leisti Rusijos „Rosselchozbank“ antrinei įmonei naudotis SWIFT sistema
Europos Sąjunga svarsto galimybę leisti sankcionuotam „Rosselchozbank“ įsteigti antrinę įmonę, kuriai būtų suteikta prieiga prie tarptautinės atsiskaitymų sistemos SWIFT, skelbia britų „Financial Times“, remdamasis penkiais informuotais šaltiniais.
Pasaulis
VALIUTŲ KURSAI
Kinija švelnina valiutų kursų kontrolę, vengdama sankcijų Maskvai poveikio
Kinija švelnina valstybinę valiutų kursų kontrolę, siekdama leisti Rusijos rubliui greičiau nukristi Kinijos juanio atžvilgiu ir apsisaugoti nuo ekonominių sankcijų Maskvai poveikio.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
I. Šimonytė: ne SWIFT, o Rusijos centrinio banko turto įšaldymas yra „atominė sankcija“
Ne septynių Rusijos bankų atjungimas nuo tarptautinės tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT yra baisiausia sankcija, o šalies centrinio banko turto įšaldymas, sako premjerė Ingrida Šimonytė.
Aktualijos
Rusijos atjungimas nuo SWIFT: skambėjo baisiai, o išėjo…
Dėl Kremliaus karinės agresijos prieš Ukrainą ES paskelbė naujas sankcijas Rusijai. Jos skamba grėsmingai – atjungimas tarpbankinio susirašinėjimo sistemos SWIFT,
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Rusijos rublis po naujausių sankcijų nuvertėjo beveik 30 proc.
Rusijos rublis JAV dolerio atžvilgiu pirmadienį nuvertėjo beveik 30 proc., kai virtinė pasaulio valstybių įvedė naujų, griežtesnių sankcijų Maskvai dėl jos invazijos į Ukrainą.
Aktualijos
SANKCIJOS RUSIJAI
I. Šimonytė: nuo SWIFT turėtų būti atjungti visi Rusijos ir Baltarusijos bankai
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Vakarų šalys sutarė iš SWIFT pašalinti „pasirinktus“ Rusijos bankus
Jungtinės Valstijos, Europos Sąjunga, Jungtinė Karalystė ir Kanada šeštadienį susitarė dėl virtinės naujų sankcijų Maskvai, išskaitant kai kurių bankų atribojimą nuo tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT, stiprindamos atsaką į Rusijos pradėtą įsiveržimą į Ukrainą.
Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Vokietija: ES kol kas neplanuoja atriboti Rusijos nuo SWIFT
Vokietijos užsienio reikalų ministrė Annalena Baerbock penktadienį pareiškė, kad Europos Sąjunga kol kas neplanuoja atriboti Rusijos nuo tarptautinės tarpbankinių atsiskaitymų sistemos SWIFT dėl šalies pradėto karo su Ukraina.
Aktualijos
(NE)ATSAKAS AGRESIJAI
Sutartos sankcijos Rusijai – vaikų kraujas ant ES vadovų rankų?
„Visi, kurie dabar abejoja, ar Rusijai turėtų būti uždrausta dalyvauti SWIFT sistemoje, turi suprasti, kad nekaltų Ukrainos vyrų, moterų ir
ŽYMA
SWIFT