Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 7 d.


Kultūra
UŽVERTUS KNYGĄ
Iš mokslininkų laboratorijos apie vyrų ir moterų panašumus bei skirtumus
Kaip išsiaiškinti, kada, kodėl ir kiek žmonės meluoja? Elgsenos ekonomistė dr. Agnė Kajackaitė IQ apžvalgininkei Agnei Žemaitytei papasakojo, kad tai visai paprasta: tereikia tikrus žmones pasikviesti į eksperimentinės ekonomikos laboratoriją ir pasiūlyti jiems lengvai užsidirbti tikrų pinigų.
Pasaulis
TAILANDAS
Tailando rinkėjai balsavo už demokratines partijas ir atmetė valdžioje buvusius kariškius
Tailando rinkėjai aiškiai nepritarė beveik dešimtmetį trukusiam kariškių valdymui ir palaikė dvi demokratines opozicines partijas, rodo pirmadienį paskelbti rinkimų rezultatai. Daugiausia
The Economist
VERSLIOJI KINŲ DIASPORA
Pietryčių Azijos magnatai balansuoja ant lyno
Kinų kilmės verslo dinastijoms tenka žongliruoti susikertančiais juos priėmusių šalių ir tvirtumą vėl demonstruojančios protėvių žemės reikalavimais
Aktualijos
Politinė drama: Tailando ekspremjerė prieš teismo nuosprendį pabėgo iš šalies
Iki dešimt metų kalėjimo galėjusi gauti buvusi Tailando premjerė Yingluck Shinawatra pabėgo iš šalies. Bankoko chuntos šaltinio duomenimis, ji išskrido į Dubajų ir gali mėginti prašytis prieglobsčio Jungtinėje Karalystėje.
Vietovardžiai
Tailando maitintojos
Gyvenimas Tailande neatsiejamas nuo sanuk, arba linksmybių filosofijos. Tai lyg nacionalinė religija, liepianti kiekvieną darbą atlikti smagiai, o dieną praleisti kaip šventę. Tačiau sanuk turi ir tamsiąją pusę – ją atskleidžia Eglė Šimkevičiūtė-Kulvelis.
ŽYMA
TAILANDAS