Meniu
Prenumerata

pirmadienis, birželio 24 d.


Pasaulis
ARTIMIEJI RYTAI
Įtampa tarp Izraelio ir Irano neslopsta
Irano aukščiausiasis lyderis ajatola Ali Khamenei trečiadienį darkart pagrasino Izraeliui už intesyvias oro atakas Damaske. „Nedoras režimas šiuo klausimu padarė klaidą;
Aktualijos
TREČIADIENIO KALEIDOSKOPAS
Patikslintas biudžeto projektas, Izraelio ir „Hamas“ keturių dienų paliaubos ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Svarbiausių lapkričio 22-osios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga. Patikslintas kitų metų biudžeto projektas Vyriausybė trečiadienį patvirtino patikslintą kitų metų biudžeto projektą,
Pasaulis
IRANAS IR SAUDO ARABIJA
Iranas ir Saudo Arabija susitarė atkurti 2016 metais nutrauktus ryšius
Iranas ir Saudo Arabija po derybų Kinijoje susitarė atkurti 2016 metais nutrauktus ryšius ir vėl atidaryti diplomatines misijas, penktadienį pranešė
Pasaulis
IRANAS IR RUSIJA
Iranas sako „neprašysiąs niekieno leidimo“ plėsti santykius su Rusija
Irano užsienio reikalų ministerija sekmadienį pareiškė, kad „neprašys niekieno leidimo“ plėsti santykius su Rusija, atmesdama JAV susirūpinimą dėl augančios Teherano ir Maskvos karinės partnerystės.
Pasaulis
IRANAS
Teheranas perspėjo Saudo Arabiją, kad gali imtis veiksmų dėl tariamos destabilizacijos
Iranas perspėjo savo kaimynines šalis, įskaitant Saudo Arabiją, kad imsis atsakomųjų veiksmų už jų neva destabilizuojantį elgesį, šiitiškoje respublikoje tęsiantis protestams, išprovokuotiems jaunos kurdės Mahsos Amini mirties.
Pasaulis
IRANAS
Iranas paskelbė sukūręs hipergarsinę raketą
Iranas sukūrė hipergarsinę raketą, galinčią įveikti visas gynybos sistemas, ketvirtadienį paskelbė generolas Amiras Ali Hajizadeh, vadovaujantis Irano Revoliucinės gvardijos aerokosminiam junginiui.
Pasaulis
IRANAS
Irane dėl protestų kaltinimai pateikti 300 asmenų, keturiems gresia mirties bausmė
Dėl Teherane vykusių protestų, kuriuos sukėlė Mahsos Amini mirtis, kaltinimai pareikšti daugiau kaip 300 žmonių, įskaitant keturis asmenis, kuriems gresia mirties bausmė, pirmadienį pranešė Irano teisminė valdžia.
Pasaulis
IRANAS
Iranas teigia, kad M. Amini mirė nuo ligos, ne nuo smūgių
Irano kurdės Mahsos Amini mirties priežastis buvo liga, o ne smūgiai ar mušimas, teigiama penktadienį paskelbtoje oficialioje medicinos ataskaitoje, kuri buvo paskelbta praėjus trims savaitėms po jos mirties areštinėje.
Sportas
PROTESTŲ BANGA IRANE
Irano saugumo pajėgos vaikė studentų protestą dėl M. Amini
Irano saugumo pajėgos praėjusią naktį viename garsiausių Teherano universitetų išvaikė studentų protestą, surengtą tęsiantis moterų vadovaujamų demonstracijų bangai, kurią sukėlė dorovės policijos sulaikytos Mahsos Amini mirtis.
Pasaulis
DEMONSTRACIJŲ BANGA IRANE
Irane suimta buvusio prezidento A. H. Rafsanjani dukra
Irane antradienį buvo suimta buvusio prezidento Akbaro Hashemi Rafsanjani dukra, kaltinama protestų kurstymu kilus demonstracijų bangai dėl jaunos moters mirties, pranešė naujienų agentūra „Tasnim“.
Pasaulis
BRANDUOLINIS SUSITARIMAS
JAV: Iranas sušvelnino poziciją derybose dėl branduolinio susitarimo
Vienas JAV pareigūnas antradienį pareiškė, kad Iranas sutiko atsisakyti reikalavimų blokuoti kai kurias Jungtinių Tautų inspekcijas savo branduoliniuose objektuose – tai būtų dar viena svarbi Teherano nuolaida, galinti atverti kelią atgaivinti 2015 metais šiitiškos respublikos ir galingųjų valstybių pasirašytą branduolinę sutartį.
Pasaulis
BRANDUOLINĖ PROGRAMA
Vienoje turi būti atnaujintos derybos dėl Irano branduolinės programos
Austrijos sostinėje ketvirtadienį turi prasidėti naujas derybų dėl Irano branduolinės programos raundas, per kurį toliau bus ieškoma būdų išgelbėti sutartį, skirtą pažaboti Teherano branduolines ambicijas.
Pasaulis
BRANDUOLINĖ PROGRAMA
Iranas, JAV, ES siunčia į Vieną savo atstovus branduolinėms deryboms
Iranas, Jungtinės Valstijos ir Europos Sąjunga trečiadienį pranešė, kad siunčia savo atstovus į Vieną atnaujinti derybų, kuriomis siekiama atgaivinti 2015 metų susitarimą dėl jo branduolinės programos.
Pasaulis
IRANAS
Iranas reiškia „optimizmą“, ES pateikus pasiūlymą dėl branduolinio susitarimo
Iranas pirmadienį pareiškė, kad tebėra „optimistiškai nusiteikęs“ dėl galimybių atgaivinti 2015 metų susitarimą dėl Teherano branduolinės programos, Europos Sąjungai pateikus pasiūlymą, kuriuo siekiama kompromiso nuo kovo įstrigusiose derybose.
Pasaulis
LĖKTUVO AVARIJA
Irane sudužo Ukrainos keleivinis lėktuvas, visi keleiviai ir įgula žuvo
Teherane trečiadienį iškart po pakilimo sudužus Ukrainos tarptautinių oro linijų lėktuvui žuvo 177 žmonės, pranešė valstybinė Irano žiniasklaida. Orlaivis „Boeing 737-800“
ŽYMA
TEHERANAS