Meniu
Prenumerata

antradienis, balandžio 16 d.


Verslas
TELEKOMUNIKACIJOS
„Telia“ atkirto į „Bitės“ kaltinimus: duokite savo 5G skaičius, mes juos pareklamuosime
„Telia“ pastebi, kad po praėjusią savaitę jos išsiųsto kreipimosi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą dėl klaidinančios „Bitė Lietuva“ reklamos, ketvirtadienį veidrodiniu principu į tai sureagavo ir konkurentė.
Verslas
MOBILIOJO RYŠIO BENDROVĖS
5G ryšys pradėjo veikti ir „Tele2“ tinkle
Mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ tinkle pradėjo veikti 5G ryšys, antradienį pranešė bendrovė. Tai jau antra operatorė po „Telia Lietuvos“, pranešusi apie pradėtą teikti naujausių technologijų paslaugą.
Verslas
KARJERA
„BIOK LAB“ vadovu tapo N. Žioba
Didžiausios kosmetikos gamybos įmonės Lietuvoje „BIOK laboratorija“ direktoriumi paskirtas Norbertas Žioba, iki šiol buvęs nepriklausomu bendrovės valdybos primininku. Penkerius metus
IT ir transportas
PROGRESAS
Susisiekimo ministerija netrukus žada pataisas, leisiančias atsisakyti taksofonų
Susisiekimo ministerija žada artimiausiu metu teikti įstatymo pataisas, kurios leistų dar šiemet atsisakyti Lietuvoje iš esmės nebenaudojamų taksofonų. Kaip BNS informavo
Verslas
SANDORIS
„Bitei“ leista įsigyti „Mezon“
Telekomunikacijų bendrovei „Bitė Lietuva“ leista iš valstybės valdomo Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentro) įsigyti interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslą, vystomą „Mezon“ prekės ženklu.
Verslas
5G RYŠYS
„Telia" Lietuvoje jungia 5G ryšį
Lietuvos telekomunikacijų ir IT bendrovė „Telia" pranešė paleidžianti 5G ryšį. „2018-aisiais Vilniuje vieni pirmųjų Europoje išbandėme 5G technologiją realiame tinkle. Šiandien
Verslas
KONKURENCIJA
„Mezon“ pardavimas įplieskė nesutarimus tarp „Bitės“ ir „Telios“
Telekomunikacijų bendrovės „Bitė Lietuva“ planuojamas daugiau nei 20 mln. eurų vertės interneto, duomenų perdavimo ir IPTV verslo „Mezon“ įsigijimo iš valstybės sandoris sulaukė pasipriešinimo iš konkurentės „Telia Lietuva“, kuri teigia, kad „Bitė“ tokiu būdu faktiškai be konkurso įsigija „Mezon“ paslaugą tiekiančiam Lietuvos radijo ir televizijos centrui (Telecentrui) kadaise dovanotus dažnius.
NT ir energetika
BIURŲ NUOMA
„Telia“ nuomojasi pusę „Lvovo“ verslo centro. Jis bus pastatytas po metų
Investicinio fondo „Lords LB Special Fund I Subfund B“ plėtojamas A+ klasės „Lvovo“ verslo centras Vilniuje turi pirmąjį nuomininką –
Verslas
ATSISKAITYMAI
Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių fintecho projektas dvejų metų neišgyveno
Programėlė pirkiniams telefonu „MoQ“ stabdo veiklą. Toks sprendimas priimtas bendrovės akcininkų sprendimu. „Programėlė buvo kuriama kaip bendras trijų mobiliojo ryšio operatorių projektas.
Verslas
TELEKOMUNIKACIJOS
„Telia“ pelną atgabena ir „Lietuvos geležinkeliai“
Bendrovė „Telia Lietuva“ 2019 metus užbaigė rekordinėmis pajamomis. Prie to labiausiai prisidėjo televizijos, įrangos ir IT paslaugų verslui augimas.
IT ir transportas
DAIKTŲ INTERNETAS
Naują paslaugą bendrovei „Telia“ padėjo tobulinti „Huawei“
Bendrovė „Telia Lietuva“ pradėjo teikti siaurajuosčio daiktų interneto paslaugą, kurią padėjo kurti bendrovės ESO, VŠT, „Teltonika“, „Huawei“ ir „Ericsson“.
Verslas
Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose nebereikės piniginių
Nuo liepos prekybos ir paslaugų vietose bei internete Lietuvos vartotojai jau galės atsiskaityti be grynųjų ir mokėjimo kortelių. Tokią galimybę suteiks trijų didžiųjų šalies mobiliojo ryšio operatorių kuriamas momentinių mokėjimų produktas, pavadintas „MoQ“.
IQ Tema
Bankininkai ir „anonimai“
Prekėmis ir paslaugomis Šiaurės šalių verslininkai keitė Lietuvą beveik nuo pat nepriklausomybės atgavimo. Lietuviai kitoje jūros pusėje gerokai tylesni, tačiau irgi ne pėsti.
Verslas
Neskęstantis laivas
Torentų tinklalapio „Linkomanija“ vardas vėl minimas teisme – šįsyk svetainę įpareigota blokuoti. Ką tai reiškia autorių teisėms ir žodžio laisvei?
Aktualijos
Šalies nacionalinis saugumas be bendrovių „Telia“, „Orlen“, „Achema“
Seimas siūlo išbraukti bendroves „Telia Lietuva“, „Orlen Lietuva“, „Achema“ iš nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių sąrašo.
ŽYMA
TELIA