Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gruodžio 4 d.


Aktualijos
Išpuolis Niujorke: vyro vairuojamas pikapas pražudė 8 žmones
Niujorką antradienį sukrėtė teroro aktas – iš Uzbekijos kilęs Saifula Sajipovas išnuomotu pikapu užvažiavęs ant šaligatvio ir dviračių tako užmušė aštuonis žmones, vėliau trenkėsi į mokyklinį autobusą.
Aktualijos
Suomijoje įvykdytas išpuolis tiriamas kaip teroro ataka
Suomijos policija šeštadienį paskelbė, kad ankstesnę dieną įvykdytas išpuolis pietiniame Turku mieste, per kurį du žmonės buvo nudurti ir dar keli sužeisti, dabar tiriamas kaip teroro ataka.
Aktualijos
Talibano sąskaitoje – dar vienas kruvinas išpuolis Kabule
Už šiandien Afganistano sostinėje įvykdytą mirtininko sprogdintojo išpuolį, per kurį žuvo 24 žmonės, o dar 42 buvo sužeisti, atsakomybę prisiėmė Talibanas.
Aktualijos
36 gyvybes Filipinuose nusinešęs išpuolis nebuvo teroro aktas, teigia šalies valdžia
Automatu ginkluotas užpuolikas praėjusią naktį Filipinuose padegęs kazino greičiausiai nebuvo teroristas, sako šalies prezidentūra. Šis gaisras nusinešė 36 žmonių gyvybes.
Aktualijos
Nepaisant prasidėjusio Ramadano, teroro atakos Afganistane tęsiasi (atnaujinta)
Trečiadienį ryte sprogus bombai Afganistano sostinės diplomatiniame kvartale pranešama apie mažiausiai 90  žuvusiųjų ir 320 sužeistų žmonių.
Aktualijos
Suimtas įtariamasis dėl išpuolio Stokholme
Švedijos policija šeštadienį pranešė, kad vyras, suimtas dėl „įtariamo teroristinio nusikaltimo“, galbūt yra vairuotojas, ankstesnę dieną nukreipęs sunkvežimį į žmonių minią prie gausiai lankomo Stokholmo prekybos centro.
Aktualijos
Sankt Peterburge žuvo 14 žmonių, įtariamasis gimęs Kirgizijoje (atnaujinta)
Po pirmadienį įvykusio sprogimo Sankt Peterburgo metro aiškėja teroro akto detalės.
Aktualijos
Teroristinis išpuolis Londone: atsakomybę prisiėmė Islamo valstybė
Džihadistų judėjimas „Islamo valstybė“ (IS) prisiėmė atsakomybę už trečiadienį Londono centre prie Didžiosios Britanijos parlamento rūmų įvykdytą teroro aktą. Per išpuolį užpuolikas nužudė tris žmones, tarp jų policininką, ir galiausiai pats buvo nušautas ginkluotų pareigūnų.
Pasaulis
Per sprogimą TVF biure Paryžiuje sužeista darbuotoja
Tarptautinio valiutos fondo (TVF) biure Paryžiuje ketvirtadienį detonavo pašto siuntoje paslėptas sprogstamasis užtaisas ir buvo sužeistas viena šios įstaigos darbuotoja, pranešė Prancūzijos sostinės policija.
ŽYMA
TERORAS