Meniu
Prenumerata

trečiadienis, liepos 17 d.


Pasaulis
JAV
Kaip Baltimorės tilto griūtis paveiks JAV ekonomiką?
Antradienį į jį įsirėžus krovininiam laivui griuvo Baltimorėje (JAV) esantis Francis\'o Scotto Key tiltas. Marilando valdžios atstovai sako, kad iš vandens patraukti tilto nuolaužas ir suremontuoti patį tiltą užtruks, tačiau kiek laiko – neaišku. Baltimorė yra vienas iš didesnių JAV prekybos uostų. Kaip tai atsilieps JAV ekonomikai?
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukrainos saugumo tarnyba prisiėmė atsakomybę už sprogimą ant Krymo tilto
Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) trečiadienį pirmą kartą prisiėmė atsakomybę už sprogimą, kuris pernai spalį smarkiai apgadino Krymo (Kerčės) tiltą, jungiantį Rusijos okupuotą Krymo pusiasalį su Rusija.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ant rusų pastatyto Krymo tilto įvykus sprogimams sustabdytas eismas
Ant rusų pastatyto Krymo tilto įvykus sprogimams, pirmadienį juo sustabdytas eismas, pranešė pareigūnai ir žiniasklaida.
Pasaulis
RUSIJOS KARAS UKRAINOJE
Ukrainiečių smūgis apgadino tiltą į Krymą
Ukrainiečių smūgis apgadino tiltą, jungiantį Rusijos aneksuotą Krymo pusiasalį su iš dalies okupuotu pietiniu Ukrainos regionu, ketvirtadienį sakė Maskvos paskirtas Krymo gubernatorius.
Pasaulis
KRYMO TILTAS
V. Putino gimtadienio „dovana“: degė vienintelis tiltas į Krymą
Ryte Kerčės tilto geležinkelio linijoje kilo stiprus gaisras. Šeštadienį po pietų ukrainiečių žiniasklaidos priemonė UNIAN, remdamiesi savo šaltiniais, paskelbė, kad Krymo
Aktualijos
V. Putinas „Kamazu“ pervažiavo per tiltą, sujungusį aneksuotą Krymą su Rusija
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas antradienį vairuodamas sunkvežimį pervažiavo naujuoju tiltu, sujungusiu aneksuotą Krymą su Rusija žemyne dalimi.
Aktualijos
Rusija tęsia tilto į okupuotą Krymą statybas – atsigabeno arką
Tilto iš žemyninės Rusijos į aneksuotą Krymą statyba įpusėjo. Pirmadienio rytą projekto atstovai pranešė, kad prie atramų atplukdyta 6 tūkst. tonų sverianti pagrindinė geležinkelio arka.
ŽYMA
TILTAS