Meniu
Prenumerata

antradienis, liepos 23 d.


Pasaulis
SANKCIJOS RUSIJAI
Japonija išplėtė sankcijas Rusijai
Japonija penktadienį pranešė, kad plečia sankcijas Ukrainą užpuolusiai Rusijai. Maskva dėl savo visapusiškos invazijos į Ukrainą yra susilaukusi daugybės sankcijų, kurias
Pasaulis
DIDYSIS SEPTYNETAS
G 7 šalys įspėja nemėginti jėga keisti tarptautinės tvarkos
Rusijai tęsiant karą Ukrainoje, o Kinijai toliau siekiant plėsti savo galią, G 7 grupės šalys įspėjo nemėginti jėga keisti tarptautinės
Pasaulis
JAPONIJA
Japonijos įmonės pesimistiškiau vertina 2023 metų perspektyvas
Japonijos didžiųjų bendrovių nuotaikas temdo išaugusios sąnaudos ir susilpnėjusi jena, rodo „Kyodo News“ atliktas tyrimas. 117 įmonių apklausa parodė, kad tik
Pasaulis
JAPONIJA
Japonijoje atsistatydino trečias ministras per mėnesį
Japonijos vidaus reikalų ministras sekmadienį atsistatydino dėl kelių apskaitos ir finansavimo pažeidimų ir tapo trečiuoju ministro pirmininko Fumio Kishidos kabineto nariu, atsistatydinusiu per mažiau nei mėnesį.
Pasaulis
PIETŲ KORĖJA IR JUNGTINĖS VALSTIJOS
Pietų Korėja ir JAV po Šiaurės Korėjos bandymo paleido raketų
Pietų Korėja ir Jungtinės Valstijos, reaguodamos į Šiaurės Korėjos balistinės raketos paleidimą virš Japonijos, į jūrą paleido raketų salvę, trečiadienį
Pasaulis
VALSTYBINĖS LAIDOTUVĖS
Japonijoje prasidėjo nužudyto premjero Sh. Abe laidotuvės
Japonijos ir užsienio šalių aukšto rango pareigūnai per antradienį prasidėjusias prieštaringai vertinamas valstybines laidotuves atidavė pagarbą buvusiam ministrui pirmininkui Shinzo Abe.
NT ir energetika
ENERGETIKA
Japonija svarsto galimybę statyti naujos kartos branduolinius reaktorius
Japonija svarsto galimybę statyti naujos kartos branduolinius reaktorius, trečiadienį pranešė ministras pirmininkas Fumio Kishida, šaliai susiduriant su dėl karo Ukrainoje smarkiai išaugusiomis importuojamos energijos kainomis.
Verslas
JAPONIJA
Japonijos eksportas liepą augo 17-ą mėnesį iš eilės
Japonijos eksportas liepą augo 17-ą mėnesį iš eilės dėka didelės automobilių ir žaliavų paklausos, trečiadienį pranešė šalies finansų ministerija.
Sportas
PARALIMPINĖS ŽAIDYNĖS
Japonijoje daugėjant COVID-19 atvejų paralimpinė ugnis atkeliavo į Tokiją
Paralimpinė ugnis penktadienį atkeliavo į Tokiją, kur po keturių dienų prasidės paralimpinės žaidynės, visoje šalyje rekordiškai augant COVID-19 atvejų skaičiui.
Sportas
OLIMPIADA
Tokijuje pateikta peticija dėl olimpiados atšaukimo
Tokijo gubernatorei Yuriko Koike penktadienį buvo įteikta peticija su daugiau kaip 351 tūkst. parašų, kuria pareigūnai raginami atšaukti olimpiadą ir „teikti pirmenybę gyvybei“.
Sportas
OLIMPIADA
Japonijoje artėjant Olimpiadai pratęsiama nepaprastoji padėtis dėl COVID-19
Tokijuje ir kitose Japonijos dalyse penktadienį, likus mažiau nei trims mėnesiams iki Olimpinių žaidynių, pratęsta dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis, o daugiau šalies regionų įsivedė naujų suvaržymų augant užsikrėtimo atvejų skaičiui.
Sportas
OLIMPIADA
2021-ųjų Tokijo olimpinės žaidynės vis dar gali būti atšauktos
Japonija ketvirtadienį santūriai mini vienų metų terminą, likusį iki nukeltų 2020-ųjų Tokijo olimpinių žaidynių, koronaviruso pandemijai keliant vis rimtesnių klausimų, ar atidėta olimpiada apskritai įvyks.     
Sportas
OLIMPINĖS ŽAIDYNĖS
Japonijoje stiprėja abejonės dėl olimpinių žaidynių banga
Japonijoje vis garsiau kalbama apie būtinybę atšaukti Tokijo olimpines žaidynes, augant visuomenės nepritarimui jas organizuoti numatytu laiku.     Valdžia raginama nerizikuoti
Sportas
PASAULIS 2020
Svarbu ne tik dalyvauti: prognozės Lietuvai 2020-ųjų olimpiadoje
Kiek medalių Lietuvos atletai parveš iš Tokijo?
Aktualijos
Japonijos nacionaliniuose rinkimuose – užtikrinta premjero partijos pergalė
Sekmadienį vykusiuose nacionaliniuose rinkimuose Japonijos ministro pirmininko Shinzo Abe Liberalų demokratų partija ir nedidelė jos koalicijos partnerė pelnė užtikrintą pergalę.
ŽYMA
TOKIJAS