Meniu
Prenumerata

antradienis, birželio 18 d.


Aktualijos
MAISTO ĮSTATYMAS
Seimas nubalsavo: prekybininkai dar tinkamą vartoti maistą turės perduoti labdarai
Seimas ketvirtadienį priėmė parlamentarų grupės inicijuotas Maisto įstatymo pataisas, siūlančias įpareigoti visus didelę rinkos galią turinčius maisto prekybos centrus nuo
IQ Tema
VERTYBĖS IR LIETUVOS POLITIKA
Tu vertybių žeme: kokia tikroji šio žodžio reikšmė Lietuvoje?
Krizės apnuogina ne tik atskirus individus, bet ir valstybes, jų vadovus, pačias visuomenes.
Aktualijos
LIETUVOS POLITIKA
Opozicija grįžo į salę atmesti darbotvarkės – Seimo posėdis baigtas
Seimo darbą boikotuojanti opozicija antradienį grįžo į parlamento posėdžių salę, kad turėdami minimalią persvarą atmestų plenarinio posėdžio darbotvarkę. Antradienį Seime balsuojant
Aktualijos
PARTIJOS
S. Skvernelis su bendražygiais steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“
Aktualijos
LVŽS
Dėl LVŽS pirmininko pareigų varžysis R. Karbauskis ir G. Surplys
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) valdyba patvirtino du kandidatus į partijos pirmininko pareigas – Ramūną Karbauskį ir Giedrių Surplį, pirmadienį pranešė partija.
Aktualijos
VIDINĖ KONKURENCIJA
T. Tomilinas šalinamas iš LVŽS partijos
Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba penktadienį nusprendė iš partijos išmesti parlamentarą Tomą Tomiliną, pastaruoju metu įsivėlusį į konfliktą su valstiečių lyderiu Ramūnu Karbauskiu.
Aktualijos
IŠŠŪKIS
T. Tomilinas dalyvaus LVŽS pirmininko rinkimuose
Į konfliktą su opozicinių „valstiečių“ lyderiu Ramūnu Karbauskiu įsivėlęs parlamentaras Tomas Tomilinas ketvirtadienį paskelbė, kad dalyvaus partijos pirmininko rinkimuose rudenį.
Aktualijos
LVŽS
Vietoj T. Tomilino LVŽS frakcijos seniūnės pavaduotoju paskirtas A. Veryga
Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos Seime seniūnės pavaduotoją Tomą Tomiliną pareigose keičia buvęs sveikatos ministras parlamenaras Aurelijus Veryga, trečiadienį pranešė partija.
Verslas
IQ FORUMAS
Diskusija: ar pandemija pakeis visuomenės ir politikų požiūrį į verslą?
IQ redakcijos ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos surengtoje virtualioje konferencijoje verslo, profesinių sąjungų ir politikos atstovai diskutavo apie verslo vaidmenį visuomenėje. 
IQ Tema
Plastikiniai arba nesunokę
Vakarų Europos politiniame žemėlapyje žalieji yra matoma, tačiau negausi jėga. Atrodytų, paradoksalu, bet Lietuvoje žalieji atstovų praktiškai neturi.
Verslas
Savaitinio atlyginimo idėja turi ir šalininkų, ir skeptikų
Seimo „tvarkiečių“ frakcijos narys Remigijus Žemaitaitis siūlo nuo kitų metų atlyginimus mokėti dažniau – keturis kartus per mėnesį, tai yra kas savaitę.
Komentarai
Valstiečių ir profesionalų pusmetis
Chaotiškas aukštojo mokslo pertvarkos planas, nepasvertais draudimais pagrįsta kova su alkoholio ribojimu ir prėski pasiūlymai patvarkyti mokesčių sistemą – tai darbai, leidžiantys įvertinti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos valdymo pirmą pusmetį.
ŽYMA
TOMAS TOMILINAS