Meniu
Prenumerata

penktadienis, birželio 14 d.


IQ Tema
SOSTINĖS KAIMYNAI
Vilniaus spindesys, Šalčininkų skurdas: kodėl ne visos savivaldybės sugeba pasišildyti sostinės spinduliuose?
Sostinės trauka ir ekonominė galia neišsitenka miesto administracinėse ribose, ir tai duoda naudą aplinkinėms savivaldybėms – verslas jose kuria naujas darbo vietas arba gyventojai dirba Vilniaus įmonėse, o jų sumokėti mokesčiai byra į savivaldybės, kurioje gyvena, o ne dirba, biudžetą.
Aktualijos
SAVIVALDA
Trakų ir Kelmės rajonų gyventojai renka merus
Trakų ir Kelmės rajonuose sekmadienį vyksta tiesioginiai merų rinkimai. Balsavimo apylinkės atsidaro 7 val. ir darbą baigs 20 valandą. Iki balsavimo
Aktualijos
RINKIMAI
Valstiečiai kovoti dėl Trakų mero posto siunčia Genocido centro vadovą A. Jakubauską
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) į Trakų merus žada kelti buvusio Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC)
Finansai ir investavimas
SUSISIEKIMAS
J. Narkevičius atšaukė finansavimą dviejų neprioritetinių kelių remontui Šalčininkų rajone
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius praėjusią savaitę atšaukė birželį skirtą beveik 700 tūkst. eurų finansavimą dviejų valstybinės reikšmės kelių Šalčininkų rajone remontui. 
Aktualijos
SUSISIEKIMO MINISTERIJA
LAKD: J. Narkevičius 1 mln. eurų Trakų, Šalčininkų keliams skyrė apeidamas taisykles
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius praėjusią savaitę paskyręs dar beveik 16 mln. eurų Automobilių kelių direkcijos valdomiems valstybinės reikšmės keliams remontuoti ir asfaltuoti, beveik 1 mln. eurų atseikėjo trims Trakų ir Šalčininkų rajonų projektams, kurių nebuvo direkcijos paraiškoje. 
ŽYMA
TRAKAI