Meniu
Prenumerata

šeštadienis, balandžio 20 d.


Aktualijos
REITINGAI
Pasitikėjimas valdančiųjų lyderiais nukrito į rekordines žemumas
Gyventojų pasitikėjimas premjere Ingrida Šimonyte ir konservatorių lyderiu Gabrieliumi Landsbergiu – rekordiškai mažas, rodo kovo mėnesį ELTA užsakymu atlikta „Baltijos
Aktualijos
PREZIDENTO RINKIMAI
I. Šimonytė dalyvaus vidiniuose TS-LKD rinkimuose dėl kandidatūros į prezidento postą
Premjerė Ingrida Šimonytė nutarė dalyvauti vidiniuose Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos rinkimuose dėl kandidatūros į prezidento postą.
IQ Tema
ATSAKOMYBĖS DILEMA
Politinis charakiris: kada ir kodėl turėtų atsistatydinti politikai?
Premjerė Ingrida Šimonytė ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis vadinamojo čekiukų skandalo įsiūbuoto Lietuvos laivo borte
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
G. Landsbergis apie nepasitikėjimo procedūrą Vyriausybei: opozicija neturi pasiūlyti jokios alternatyvos
Konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis teigia, kad opozicija turi teisę organizuoti nepasitikėjimo procedūrą visai Vyriausybei. Vis tik, atkreipia dėmesį politikas, kad valdančiųjų politiniai oponentai Seime šiuo metu yra stipriai susiskaldę ir negali pateikti jokios realios alternatyvos dabartinei Vyriausybei.
Aktualijos
SEIMAS
Tikimasi koalicinę tarybą patvirtinti artimiausiu metu
Konservatorių lyderis, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako, kad koalicinė taryba bus patvirtinta „greitu metu“.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
G. Landsbergis: Vyriausybės likimas priklausys nuo koalicijos partnerių, TS-LKD prezidiumo ir I. Šimonytės
Seimui nepritarus pirmalaikių rinkimų idėjai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis sako, kad dėl Vyriausybės likimo dar nėra aišku. Pasak jo, galimybę Ministrų kabinetui toliau tęsti darbą pirmiausiai vertins koaliciją sudarančios partijos, vėliau reikės sulaukti ir konservatorių partijos prezidiumo pozicijos.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
I. Šimonytė apie pareiškimus dėl atsistatydinimo: turbūt pasisakydama leidau sau šiek tiek per daug
Seime žlugus iniciatyvai dėl pirmalaikių parlamento rinkimų, premjerė Ingrida Šimonytė teigia, kad pasisakydama apie galimą atsistatydinimą „leido sau šiek tiek per daug“.
Aktualijos
PIRMALAIKIAI RINKIMAI
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė abejoja, ar konservatoriai persigalvos dėl pirmalaikių rinkimų
Koalicijos partneriams raginant kolegas persigalvoti dėl pirmalaikių Seimo rinkimų, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos parlamente seniūnė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė sako, kad konservatoriai vargu ar atsitrauks nuo ankstesnių prezidiumo iniciatyvų.
Aktualijos
PIRMALAIKIAI RINKIMAI
I. Šimonytė apie partijoje kilusį nepasitenkinimą dėl pirmalaikių rinkimų: tai nesibaigianti demokratijos šventė
Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščioniams demokratams (TS-LKD) priklausanti premjerė Ingrida Šimonytė nesureikšmina konservatorių gretose kilusio nepasitenkinimo dėl vadovybės siūlymų rengti pirmalaikius Seimo rinkimus.
Komentarai
REDAKTORIAUS ŽODIS
Nuo „vsio zakonno“ iki „aplinka kalta“
Visuomenininko Andriaus Tapino sukeltas čekučių skandalas, atskleidęs, kaip metų metus savivaldybių politikai neteisėtai savinosi tarybų narių veiklai skirtas lėšas,
Aktualijos
PIRMALAIKIAI RINKIMAI
Konservatoriai pirmalaikius Seimo rinkimus siūlo skelbti rugsėjo 10 dieną
Valdančioji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) pirmalaikius Seimo rinkimus siūlo rengti rugsėjo 10 dieną.
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
A. Anušauskas sako pasigendantis TS-LKD komunikacijos priimant esminius sprendimus
Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas sako nebuvęs kolegų iš anksto informuotas apie konservatorių vadovybės sprendimus dėl pirmalaikių rinkimų ir teigia
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
Antradienio kaleidoskopas: politinė krizė Lietuvoje, euro zona ir kitos svarbiausios naujienos
Svarbiausių gegužės 23-iosios naujienų iš Lietuvos ir pasaulio apžvalga.
Aktualijos
SEIMAS
Į Seimo darbotvarkę grąžinta referendumo iniciatyva
Kilus diskusijai dėl pirmalaikių Seimo rinkimų iš antradienio parlamento darbotvarkės išbraukta referendumo dėl daugybinės pilietybės iniciatyva grįžta į Seimą. Sugrąžinti
Aktualijos
VYRIAUSYBĖ
G. Landsbergis šaukia prezidiumą dėl Vyriausybės pasitraukimo, išankstinių rinkimų
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas, užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako penktadienį šaukiantis partijos prezidiumą, kuriame be kitų klausimų bus svarstoma, ar Vyriausybė turėtų trauktis bei ar turėtų vykti išankstiniai Seimo rinkimai.
ŽYMA
TS-LKD