Meniu
Prenumerata

ketvirtadienis, gruodžio 7 d.


Verslas
SPECIALUSIS SKYRIUS „UTENA 2023“
Nuo tekstilės iki pakuočių gamintojų. Kaip atrodo Utenos pramonė?
Utenos rajono verslas gamina ne tik Lietuvai, bet ir pasauliui, tačiau kaip ir dauguma regionų susiduria su panašiomis problemomis: ketvirtus
Verslas
IQ FORUMAS „UTENA 2023“
M. Kaukėnas – apie Uteną iki 2030 m.
Kovo mėnesį išrinktas naujasis Utenos rajono savivaldybės meras Marijus Kaukėnas pripažįsta – kartu su komanda jis dirba dar tik penkerius mėnesius, tad ir stebuklų nespėjo nuveikti, tačiau atlieka namų darbus, kuriuos vėliau teks įgyvendinti.
NT ir energetika
IQ FORUMAS „UTENA 2023“
Ar energetikos krizė baigėsi?
„Energetikos klausimai tampa vieni svarbiausių, dažnai girdime visur, kad energetika tapo antra po karo tema, – rugsėjo 7 d. vykusiame IQ forume „Utena 2023. Geopolitiniai sukrėtimai ir jų poveikis energetikos sektoriui bei regionų ekonomikai“ pripažino energetikos ekspertas Vidmantas Jankauskas. – Pirmiausia pažiūrėsiu, kas vyko, ir baigsiu optimistine gaida, jog mūsų laukia šviesi ateitis.“
Verslas
IQ FORUMAS „UTENA 2023“
Kas Lietuvos ekonomikos laukia artimiausiu laikotarpiu?
Anot „INVL Asset Management“ vyriausiosios ekonomistės Indrės Genytės-Pikčienės, makroekonominė situacija šiuo metu yra sudėtinga ir kelianti daug klausimų tiek ekonominės politikos formuotojams, tiek centriniams bankams, tiek ir verslo sprendimų priėmėjams.
Verslas
IQ FORUMAS „UTENA 2023“
M. Vaščega: strateginė autonomija ES tampa vertybe
„Jei anksčiau apie geopolitiką kalbėdavome kalbėdami apie gynybą arba užsienio reikalus, tai dabar apie geopolitiką turime kalbėti gerokai plačiau, nes matome, kad ekonomikoje dabartiniu laikotarpiu yra labai, labai daug geopolitikos“, – rugsėjo 7 d. vykusiame IQ forume „Utena 2023. Geopolitiniai sukrėtimai ir jų poveikis energetikos sektoriui bei regionų ekonomikai“ kalbėjo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.
ŽYMA
UTENA 2023