Meniu
Prenumerata

pirmadienis, gegužės 27 d.


Verslas
KONFERENCIJA „VERSLO KOD#S:I“
Ar šiandien yra geras laikas investuoti į technologijas?
Kodėl bendrovėms naudinga investuoti į technologijas? Kiek tokios investicijos reikalauja lėšų ir pastangų? Kada į technologijas įneštos investicijos pradeda atsipirkti?
Verslas
KONFERENCIJA „VERSLO KOD#S:I“
Ar robotai mums draugiški?
„Google“ paieškoje suvedus žodį „robotas“, jis parodo kaip veidrodis – tai, ką mes įsivaizduojame, – sako įmonės „Nord Robotics“ direktorius Andrius Grudžinskas. – Rodo robotą humanoidą. Filmų pramonė nori mums įbrukti, kad galbūt tai bus mašinos, sunaikinsiančios mus kaip Terminatoriai, arba kaip „Matricoj“ mus įkinkys į įvairias energiją siurbiančias kapsules ir mus naudos kaip energijos šaltinį. Vis dėlto robotai yra mašinos, kurias mes galime programuoti, valdyti nuotoliu, galime įdėti valdymą į patį robotą ir panaudoti savo reikmėms.“
Verslas
KONFERENCIJA „VERSLO KOD#S:I“
Kaip Šiaulių miesto savivaldybė pagal efektyvumą atrodo bendrame šalies kontekste?
„Kaip manote, Šiaulių miesto turto grąža 2022 m. buvo didesnė ar mažesnė nei Lietuvos vidurkis?“ – klausė Vytautas Siaurusaitis, bendrovės „Day Q Analytics“ direktorius. Lapkričio 30 d. Šiauliuose vykusioje konferencijoje „Verslo kod#s:i“ jis aptarė 20 tūkst. įmonių duomenis, pagal kuriuos nagrinėjo Lietuvos savivaldybių efektyvumą. Kaip atrodo Šiaulių miesto savivaldybė bendrame kontekste?
Verslas
KONFERENCIJA „VERSLO KOD#S:I“
A. Izgorodinas: dugną pasiekusi Lietuvos ekonomika įsibėgėja
„Panašu, kad Lietuvos ekonomika pasiekė dugną ir įsibėgėja“, – lapkričio 30 d. Šiauliuose vykusioje konferencijoje „Verslo kod#s:i“ kalbėjo „Citadele“ banko ekonomistas Aleksandras Izgorodinas. Anot jo, įsibėgėjimas labiausiai matomas pramonėje. Šiame sektoriuje bendras optimizmas – aukščiausias,, atsargos – mažiausios, o užsakymų apimtis – didžiausios per 11 pastarųjų mėnesių. Tai rodo, kad pramonėje stabilizacija yra pasiekta.
ŽYMA
VERSLO KODAS