Meniu
Prenumerata

sekmadienis, gegužės 26 d.


Aktualijos
Žarijų žarstymas svetimomis rankomis
Vieni juos vadina užpakalinės sėdynės vairuotojais, kiti – de facto politiniais lyderiais. Kol jie svaiginasi galia vadovauti lėlių teatrui, pačių sukurtos marionetės atlieka techninius veiksmus.
Aktualijos
Nieko netikėto: į Darbo partijos pirmininko postą grįžta Viktoras Uspaskichas
Sekmadienį Kaune vykstančiame Darbo partijos suvažiavime partijos pirmininku išrinktas partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas.
IQ Tema
2008–2017 m.: auksas, juodoji buhalterija ir Garliava
Valstybės sėkmė gali būti matuojama tuo, kaip kokybiškai ji reflektuoja praeitį, kaip ryžtingai kuria dabartį ir tiki ateitimi.
Aktualijos
Ž.Pinskuvienė išeina, bet tikisi sugrįžti
Neparlamentinių „darbiečių“ lyderė Živilė Pinskuvienė per partijos tarybos posėdį antradienį pranešė atsistatydinanti iš Darbo partijos pirmininko posto. Tiesa, ji iškart patikslino, kad šis žingsnis nereiškia pasitraukimo.
Aktualijos
Po neilgos pertraukos V.Uspaskichas – vėl Darbo partijos narys
Ilgametis Darbo partijos vadovas ir jos įkūrėjas europarlamentaras Viktoras Uspaskichas grįžo į partiją. Nepartinis jis buvo nuo 2015 metų gruodžio.
Aktualijos
Darbo partija svarstys savo ateities perspektyvas
Buvęs Darbo partijos (DP) lyderis Viktoras Uspaskichas penktadienį dalyvaus Širvintose rengiamame neeiliniame DP tarybos posėdyje. Pranešama, kad bus svarstomos jo galimybės dalyvauti rinkimuose.
Aktualijos
Politikos feniksas V.Uspaskichas kurs naują judėjimą
Europarlamentaras, Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas ruošiasi kurti naują asociaciją. Jis planuoja, kad ji galėtų vadintis „Už vieningą ir sveiką Europą“ ir teigia, kad tai nebus politinė organizacija.
IQ Tema
Aptikti Lietuvos D. Trumpą
Nors JAV ir Europoje tarsi epidemija plinta populizmo virusas, mūsų šalyje radikaliomis idėjomis rinkėjus bandantys papirkti politikai sulaukia vis mažiau palaikymo.
ŽYMA
VIKTORAS USPASKICHAS