Meniu
Prenumerata

šeštadienis, balandžio 20 d.


Aktualijos
PAGIRIOS PO MUZIKLO
Etikos sargų kirtis G. Nausėdai ir E. Bajarūnui
Miuzikle už ambasados pinigus lankęsi prezidentas Gitanas Nausėda ir ambasadorius Jungtinėje Karalystėje Eitvydas Bajarūnas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo
Aktualijos
NAUJIENŲ APŽVALGA
V. Matijošaičio supainioti interesai, E. Macrono ir G. Meloni susitikimas ir kitos svarbiausios dienos naujienos
Aktualijos
KAUNAS
VTEK pripažino Kauno merą supainiojus interesus sprendžiant dėl jo šeimos sklypų
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienį pripažino Kauno merą Visvaldą Matijošaitį supainiojus interesus, savivaldybėje sprendžiant su jo šeimos sklypais susijusius
Aktualijos
KAUNAS
VTEK pradėjo tyrimą dėl galimo V. Matijošaičio interesų konflikto Kauno savivaldybėje
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį pradėjo tyrimą dėl Kauno mero Visvaldo Matijošaičio galimo interesų konflikto, jo vadovaujamai savivaldybės komisijai sprendžiant mero šeimos sklypų privatizavimo klausimus.
Aktualijos
SAULIUS SKVERNELIS
VTEK nutarė, kad S. Skvernelis interesų dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui nesupainiojo
Duomenų konstatuoti, jog premjeras Saulius Skvernelis, Vyriausybei priimant sprendimus dėl finansavimo jo gyvenamai gatvei, galėjo supainioti interesus, nepakanka, ketvirtadienį nusprendė Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
Verslas
TEISĖTVARKA
Buvęs uosto vadovas sulaukė dar vieno smūgio
Teismas nutarė, kad pernai kovą iš pareigų atleistas buvęs Klaipėdos jūrų uosto vadovas Arvydas Vaitkus pažeidė tarnybinę etiką.
Aktualijos
VTEK SPRENDIMAS
J. Narkevičius pažeidė įstatymą, pietavęs pavaldžių įstaigų sąskaita
Susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius pažeidė įstatymą, pietavęs pavaldžių įstaigų ir įmonių sąskaita, trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
Komentarai
POLITIKŲ ETIKA
A. Verygai atėjo laikas pasižiūrėti į atsistatydinimo veidrodėlį
Kaip sako žalių valstiečių dvasinis ir tiesioginis lyderis Ramūnas Karbauskis, visi daro klaidų. Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jų daro reguliariai ir verčia suabejoti prezidentės Dalios Grybauskaitės atodūsiu, jog „ši valdančioji koalicija bent jau nevagia“.
Aktualijos
ATSAKOMYBĖ
G. Nausėda sako, kad jo požiūrį į S. Skvernelį lems išvados dėl kelio asfaltavimo
Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pareiškė, kad premjerui Sauliui Skverneliui tenka visa atsakomybė už susisiekimo ministrą Jaroslavą Narkevičių, o šalies vadovo
Aktualijos
G. Kildišienės ir VTEK istorija baigta – nutarta nesibylinėti
Eksparlamentarei Gretai Kildišienei Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimas tinka. Politikė pripažinta pažeidusi teisės aktus dėl to, kad nedeklaravo naudojimosi „Agrokoncerno“ automobiliu. Turėjusi galimybę apskųsti nuosprendį, ji tuo nepasinaudojo.
Aktualijos
Buvusios ministrės pasiaiškinimai VTEK neįtikino
Buvusi švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė supainiojo interesus rūpindamasi Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro patalpomis ir vėliau šiame centre įsidarbindama, trečiadienį konstatavo Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK).
Aktualijos
NŽT vadovo D.Kuprio tinkamumą eiti pareigas VTEK įvertino kritiškai
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) siūlo Žemės ūkio ministerijai apsispręsti dėl Nacionalinės žemės tarnybos vadovo Danieliaus Kuprio tinkamumo eiti pareigas – įvertinti nuolat kylančius interesų konfliktus nuomojantis valstybinę žemę.
Aktualijos
VTEK: interesų nedeklaravo G. Kėvišas ir dar dešimt teatro darbuotojų
Trečiadienį Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nustatė, kad Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovas G. Kėvišas pažeidė įstatymus, įpareigojančius deklaruoti viešus ir privačius interesus. Tokį patį pažeidimą padarė ir dešimt jo pavaldinių.
Aktualijos
Prezidentė remia iniciatyvą Seime pertvarkyti VTEK ir VRK
Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako remianti Seime inicijuotas Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) ir Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pertvarkas.
Aktualijos
VTEK imasi G. Kėvišo
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) aiškinsis, ar Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovas Gintautas Kėvišas nesupainiojo interesų prašydamas Vilniaus savivaldybės paramos dviem užsienio atlikėjų koncertams savo vadovaujamame teatre, kuriuos organizavo jo sūnaus įmonė.
ŽYMA
VTEK