Meniu
Prenumerata

penktadienis, balandžio 19 d.


IQ video
ALFA TAŠKAS
Sunkus Lietuvos kelias į NATO: įvardijo pagrindinį V. Landsbergio indėlį
Lygiai prieš dvidešimt metų Zoknių oro uoste nusileido du Belgijos karališkųjų oro pajėgų naikintuvai ir nuo tos akimirkos sąjungininkai pradėjo
Kava su IQ
IŠSKIRTINIS INTERVIU
V. Landsbergis: ir žiūrėk, toji valstybė visai neblogai mums išeina (interviu)
„Sovietinės vergijos nebeliko, bet mes ir toliau bėgame. Kodėl mes nebenorime Lietuvoje gyventi? Juk mūsų dabar niekas netremia, nežudo, neišvarinėja.
Aktualijos
IQ ŽURNALO VASARIO NUMERIS
Ar demokratija traukiasi? Kas laukia ES nekenčiamo V. Orbáno? Kaip atrodys pasaulis su minimaliu pelno mokesčiu?
Vasario mėnesio IQ žurnalas, kaip visada, pateikia puokštę straipsnių apie Lietuvos ir užsienio aktualijas. Kurie iš jų labiausiai patrauks dėmesį?
Aktualijos
JUBILIEJUS
90-ąjį jubiliejų minintis V. Landsbergis: norėčiau, kad Lietuva šypsotųsi
90-ąjį gimtadienį švenčiantis pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas, profesorius Vytautas Landsbergis sako norintis, jog šalyje būtų daugiau geros nuotaikos.
Aktualijos
PRIPAŽINIMAS
V. Landsbergis pripažintas buvęs pirmuoju atkurtos Lietuvos vadovu
Aktualijos
INTERVIU
V. Landsbergis: jeigu būtų gyvas, A. Sacharovas protestuotų prieš karą Ukrainoje
Būtų gerai, kad kuo daugiau žmonių prisimintų žymų rusų disidentą Andrejų Sacharovą ir jo darbus, teigia pirmasis Lietuvos vadovas po nepriklausomybės atgavimo Vytautas Landsbergis.
Komentarai
KOMENTARAS
NATO atsakomybė dėl neveiklos
Vieną kartą S. Miloševičius genocidiškai žudė ir vijo Kosovo musulmonus iš jų gyvenamosios šalies. Tada NATO neapsikentė ir įsikišo, apgynė
Aktualijos
TS-LKD
Gaujai reikės naujo vado: kas pakeis G. Landsbergį?
Gabrielius Landsbergis, be kovos likęs vadovauti partijai antrą kadenciją, šį postą apleis vėliausiai po ketverių metų. Nors laiko dar daug, žvilgsnis į kitus vienos įtakingiausių Lietuvoje politinių jėgų lyderio rinkimus kelia mažiausiai du įdomius klausimus. Ar partija užsiaugins naują lyderį, kuris pakeistų iš pradžių abejonių kėlusį, bet gana sėkmingai dirbantį G. Landsbergį? Atsakę į pirmą klausimą, surastume atsakymą ir į antrąjį: ar konservatyvusis TS-LKD flangas pranoks dabar dominuojantį liberalųjį jos sparną?
Aktualijos
VALSTYBĖS VADOVO STATUSAS
Projektas dėl valstybės vadovo statuso V. Landsbergiui išimtas iš darbotvarkės
Seime antradienį planuotas svarstyti siūlymas dėl valstybės vadovo statuso Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui išimtas iš darbotvarkės.
Aktualijos
AUKŠČIAUSIOJI TARYBA
Seimo Teisės komitetas pritarė projektui dėl valstybės vadovo statuso V. Landsbergiui suteikimo
Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas (TTK) trečiadienį pritarė projektui, kuriuo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui būtų suteiktas valstybės vadovo statusas.
IQ Tema
SKALDANČIOS TEMOS
Du lietuviai, trys nuomonės
Dėl ko nesutaria Lietuvos gyventojai?
Aktualijos
ŠALIES VADOVO STATUSAS
Seimas ėmėsi projekto, kuriuo V. Landsbergiui būtų suteiktas valstybės vadovo statusas
Seimas ėmėsi projekto, kuriuo Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui būtų suteiktas valstybės vadovo statusas.
Aktualijos
AUKŠČIAUSIOJI TARYBA
A. Norkienė: valstiečiai nepalaikys valstybės vadovo statuso suteikimo V. Landsbergiui
Didžiausia opozicininė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija nepalaikys iniciatyvos dėl valstybės vadovo statuso Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo vadovui Vytutui Landsbergiui, sako frakcijos seniūnė Aušrinė Norkienė.
Aktualijos
AUKŠČIAUSIOJI TARYBA
G. Nausėda: iniciatyva dėl V. Landsbergio sveikintina, tik reikėtų kitos teisinės formos
Prezidentas Gitanas Nausėda palaiko valdančiųjų iniciatyvą suteikti valstybės vadovo statusą Vytautui Landsbergiui, tačiau teigia, kad tam reikėtų paieškoti kitos teisinės formos, nei įstatymas.
ŽYMA
VYTAUTAS LANDSBERGIS