Meniu
Prenumerata

penktadienis, kovo 31 d.

Aktualijos
APKLAUSA
Pusė Lietuvos gyventojų taupo šiųmetei žiemai
Beveik pusė Lietuvos gyventojų taupė arba taupo pinigus šių metų žiemai, tačiau trečdalis jų neturi iš ko taupyti, rodo BNS užsakymu atlikta „Vilmorus“ apklausa.
Aktualijos
ŠILDYMO SEZONAS
Vilniuje ir Kaune gyventojams įjungiamas šildymas
Aktualijos
ŠILDYMO SEZONAS
Vilniuje ir Kaune nuo pirmadienio pradedamas šildymo sezonas
NT ir energetika
Seimas po svarstymo pritarė nuliniam PVM šildymui dviem sezonams
Seimas ketvirtadienį po svarstymo pritarė Vyriausybės siūlymui taikyti nulinį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą centralizuotam šildymui dar du žiemos sezonus.
NT ir energetika
ŠOKO ŠVELNINIMAS
Premjerė: Vyriausybė turi įvairių skaičiavimų, kaip bus kompensuojama už elektrą ir dujas
Prezidentūrai paskelbus apie preliminarius Vyriausybės skaičiavimus, kad dujų ir elektros kainos gyventojams 2023 metais galėtų didėti du kartus po 40 proc., o skirtumą iki rinkos kainų jiems kompensuotų valstybė, premjerė Ingrida Šimonytė pareiškė, kad Vyriausybė turi įvairių skaičiavimų, kiek lėšų reikėtų kompensacijoms esant skirtingoms rinkos kainoms.
Aktualijos
KOMPENSACIJOS
Vyriausybė pritarė šildymo kompensacijoms iškart šešiems mėnesiams
Vyriausybė trečiadienį pritarė šildymo kompensacijoms iš karto šešiems mėnesiams, o ne trims, kaip yra dabar. Pasak socialinės apsaugos ir darbo ministrės, šis pakeitimas aktualiausias dirbantiems ir vidutines pajamas gaunantiems žmonėms.
NT ir energetika
ENERGETIKA
I. Šimonytė: surėmę pečius atlaikysime žiemą laukiančius energetinius iššūkius
Surėmę pečius atlaikysime šią žiemą visos Europos laukiančius energetinius sunkumus, merų konferencijoje penktadienį sakė ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė.
NT ir energetika
ŠILDYMO SEZONAS
Šildymas artėjančią žiemą brangs, sostinėje ruošiamasi kūrenti mazutą
Artėjant naujam šildymo sezonui dėl neapibrėžtos situacijos pasaulio dujų ir biokuro rinkose prognozuoti būsimas šildymo kainas sudėtinga, tačiau gyventojai už šilumą mokės ne mažiau nei praėjusią žiemą, sako BNS kalbinti pašnekovai. Kai kurie jų neabejoja, kad šildymas brangs maždaug trečdaliu.
NT ir energetika
ENERGIJOS KAINOS
Premjerė įspėja: būsimas šildymo sezonas nebus lengvesnis nei praėjęs
Aktualijos
ŠILUMA
Gyvensime jaukiau: didmiesčiuose pradedamas šildymo sezonas
Lietuvos didžiuosiuose miestuose prasideda šildymo sezonas, žadantis būti pigiausiu pastaraisiais metais. Tačiau sąskaitos priklausys ir nuo oro sąlygų, ir nuo būsto būklės. 
ŽYMA
ŠILDYMO SEZONAS